Ibanez 350dx-yeni Manyetik...

Arkadaşlar selam...
Daha öncede sizlerden çok yararlı bilgiler edinmiştim...şimdide manyetik konusunda biraz bilgi istiyorum...
Senelerdir Fender Stratocester çalıyorum...aslında tan bana uygun olduğunu düşündüğüm bir gitar oldu özellikle clean tonlardaki başarısı beni hep etkiledi...fakat bir süredir virtiözlere olan ilgim ve daha sert çalmak isteyişim özellikle vibrato kolunu daha rahat kullanmak istemem sebebiyle bir ibanez almam gerektiği tribine girdim...araştırdım...beğendim...ve İbanez 350 dx aldım...aldığımdan beri elimden düşümüyor...deli gibi çalışıyorum fenderde çalamadığım şeyleri çalıyorum...ama gün geçtikçe bazı huzursuzluklarım oldu ve sorunun manyetik değiştirmemle çözülüceğini düşünmeye başladım...Single manyetik çok kuvvetli ama dip gürültüsü yapıyor...humbucker manyetikler ise zayıf geliyor bana...daha sustaini yüksek kuvvetli ama dip gürültüsü yapmayan manyetikler istiyorum..bana önerileriniz varmı acaba? dee marzio ile komple değiştirsem sanırım 1000 tl yi bulacak...daha hesaplı bişiler varmıdır önerebileceğiniz???
şimdiden çok teşekkür ediyorum sizlere...

Geri