Burjuva (MeTaL) - Ankara

beyler slm ben bi tek davulcunuzu tanımıyorum onunlada yakında tanışırız...hade bakalım beyler kolay gelsin görüşmek üzere başarılar...

şarkılarınız çok hoş arkdaşlar .şarkıyı koyduğunuz tüm forumlarda aynı yorum var.bass gitar çok sağlam .tüm forumlarınızda basscınız hakında aynı şeyleri okuyorum .diğer arkdaşlarda çok iyi .çalışmayla herşeyin en iyisi çıkar.
başarılar kardeşlerim ;)

28 kasım çarşamba günü saat 17:30 da radyo başkent'te canlı yayındayız
dinlemek isteyen arkadaşlar 104.2 frekans'tan dinleyebilirler..

muzikle kalın.......BurJuVA

Herkese merhaba, ben grubun bas gitaristi ya da artik eski bas gitaristi demem daha dogru olur Murat. Her baslangicin bir sonu vardir gerçekten de bu inanilasi bir sey bazen öyle zamanlar olur ki her sey yolunda gibi gözüksede hiçbir sey yolunda degildir. Çok sevdiginiz seylerde bile bir sorun çikabilir. Neyse lafi fazla uzatmaya gerek yok. Kisisel sebeplerimden dolayi BURJUVA grubundan ayrilmam gerekti ve bunu bu aksam üzeri grup arkadaslarimla konustum onlarda bana her zaman yanimda olduklarini belirttiler. Ben de her zaman BURJUVAnin yanindayim fakat bu isin geri dönüsü yok. Beni dinleyip bana destek veren herkese tek tek tesekkür ediyorum BURJUVAyi yanliz birakmayin çünkü bende birakmayacagim. Hepinize mutlu hayatlar simdiden nice seneler...

23 Aralık 2007 Murat YILDIZ

muratın yazdıklarının aynısını yazıcaktım ama gerek kalmadı ve BurJuva'dan bende ayrılmış bulunuyorum muratın dedigi gibi her başlangıcın bi sonu vardır...bizde yerimizi bi başkasına bırakmamız gerekti..
fazla uzatmaya gerek yok sanırm BurJuva'ya muzık hayatında başarılar dilerim....
herkese mutlu yıllar hoşçakalın...

23 Aralık 2007 Kenter SARIKAYA..

Burjuva'da emeği geçen kardeşlerimiz Murat ve Kenter'e hayatlarında başarılar ve mutluluklar diliyoruz.. Onlar hep bizimle olacak.. En kısa zamanda yeni kadromuzu sizlere duyuracağız.. Herkese şimdiden Mutlu Yıllar...

Burak ERSOYLU

Geri