Nux mü joyo mu?

Ucuz yollu ve fiyat/performans bakımından da iyi olan bir overdrive pedalı alacağım. Sizce nux od3 mü yoksa joyo vintage overdrive mı? Sahnede piyasa çalıyorum (pop rock) aslında aklımda mxr'da vardı ama sıfırı pahalıydı hatta Gt od 193 modelini 300 e buldum ama almadım. Siz benim yerimde olsaydınız hangisini tercih ederdiniz? Teşekkür ederim.

Merhaba, tube scream'a benzeyen beringer'in Overdrive pedali vardı yeşil olan ona bi bakın derim. YouTube da kıyaslama yapılmış adeta birebir aynı gibi geldi bana ama hiç kullanmadım ben olsam onu alırdım hem de çok ucuzdu.

Son düzenleme:
Ucuz yollu ve fiyat/performans bakımından da iyi olan bir overdrive pedalı alacağım. Sizce nux od3 mü yoksa joyo vintage overdrive mı? Sahnede piyasa çalıyorum (pop rock) aslında aklımda mxr'da vardı ama sıfırı pahalıydı hatta Gt od 193 modelini 300 e buldum ama almadım. Siz benim yerimde olsaydınız hangisini tercih ederdiniz? Teşekkür ederim.
Behringer TO800 Vintage Tube Overdrive Pedal

Ben "Mooer" derim:)

ikinci el mooer green mile tavsiye ederim. ben sahnede kullanıyorum ve asla değiştirmeyeceğim ekipmanlarımdan birisi. true bypass olması da avantaj, ama behringer değil. ayrıca boyutu çok küçük her yere sığar.

Son düzenleme:
Joyo'yu da Mooer'i de kullandım. Şu an Mooer kaldı elimde ancak yalnızca drive boost için kullanıyorum.
Eğer clean üzerine overdrive açmak için kullanacaksanız ben kesinlikle Joyo derim. Daha lezzetli bir drive tonu var bana göre, Mooer de fena değil elbette. Mooer biraz daha köşeli gibi, Joyo biraz daha yuvarlanmış geliyor diye kalmış aklımda, tercih sizin.

Geri