Candy [pop-rock / ankara]

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda pret0ryus tarafından 9 Eylül 2007 tarihinde açılan konu

1. Candy 2007 yılında filiz,çiğdem ve burcu tarfından kuruldu.son olarak nazanın
    gruba katılmasıyla grup şuanki kadrosuna ulaştı.Bireysel olarak çeşitli gruplarda müzik yapmış olan grup elemanları
    tarz sınırlamasına girmeden çeşitli grup ve müzisyenlerden coverlar çalmaktadır.

Çiğdem - vokal
    Filiz - gitar
    Nazan - davul
    Burcu - bas

2. ulan pop rock dioz eglenceli dioz anca basliga bakionuz heralde

3. ankaranın sesi www.ustavecirak.com

yeni açılacak barda sende kendini ifade et tek yapman gereken www.ustavecirak.com adresine üye olman ve grubunu tanıtman sonra bizle itibata geç ve sahne senin

4. Jonglör'den sonra merak ediyordum kizlarimiz ne yapiyor diye. Seker olup gelmisler tekrardan :) Hepsine basarilar diliyorum yeni gruplariyla. 22'sinde Biziz'deyim..

5. Hadi bakalim hayirli olsun arkadaslar
    bakalim bu sefer nerelere imzalar atacaksiniz :D

6. İyi performans vereceklerine şüphe yok

7. :) çok teşekkürler arkadaşlar, bu konserde bizleri desteklerseniz seviniriz. Uzun zamandır çalmıyoruz ve kendi adıma söyleyim çok heyecanlıyım yeniden çalacak olduğum için, görüşmek üzere :)

8. gelenlere çeşitli süpris hediyeler var heue

9. kek ve limonata da var mı :D

10. .) mantı bilene var

11. eski jonglör elemanları yeni grup olmuşlar
    başarılar diliyoruz
    rak

12. :) Teşekkürler, bekliyoruz efendim cumartesi akşamı.

13. çalışmalarınızda başarılar dileriz... görüşmek dileğiyle...

14. bugün bizizde dinledik herşeyin daha iyi olmması dileği ile başarılar dileriz fm

15. adıyla dikkatimi hemen çekti candy[: dinleyince de iyiki çekmiş dedim. umarım aynı sahneyi de paylaşırız. the orkid grubu olarak hepinize başarılar diliyoruz!.

16. teşekkürler queenofmars, sizlere de başarılar dileriz, en kısa zamanda sizleri de görmek isterim sahnede :) görüşmek üzere :)

17. 1 kasım'da herhangi bi' aksilik çıkmazsa Rulez rock bar açılışındayız:) bekleriz^^

18. ..

19. ..

20. afiş ve el ilanlarını yakında kafelerde görebiliceksiniz

Bu Sayfayı Paylaş