Bu sound için amfi ayarı

Merhaba öncelikle hayırlı ramazanlar iyi akşamlar :)

Burada 10.saniyeden 31.saniyeye kadar ki bölümdeki gitar solosu için amfi ayarlarını ortalama nasıl yapmalıyız ?
Biliyorum her amfide farklılık gösteriyor ama treble yüksek mid yüksek gibi ortalama bir şey söylerseniz sevinirim.

AMFİM IBANEZ TBX65R

valla o tonu yazmasan daha iyi ama :) Bas : flat Mid : çeyrek kala Tiz : Kökle çıkar . Birde ses kartına kabin sim. girmiş gibi geliyor ton . Boss Mt2 pedal gibi geldi bana :) Verdiğim ayarda baslar amfine göre biraz daha düşebilrisin :)
Bende mt 2 var solo tonlari böyle değil ve daha çok dijital bir sound var yani kesinlikle prosesör kullanılıyor gibime geldi ve treble köklemiş doğrudur çok tiz çünkü. 😀

Merhaba öncelikle hayırlı ramazanlar iyi akşamlar :)

Burada 10.saniyeden 31.saniyeye kadar ki bölümdeki gitar solosu için amfi ayarlarını ortalama nasıl yapmalıyız ?
Biliyorum her amfide farklılık gösteriyor ama treble yüksek mid yüksek gibi ortalama bir şey söylerseniz sevinirim.

AMFİM IBANEZ TBX65R

Bass ve mid kısımları saat 12 öncesine getir treble kökle ve delay eko varsa ekle fakat muhtemelen dijital bir prosesör de var işin içinde 😀 iyi çalışmalar dilerim

Geri