Jackson RR Arşivi

Reeve demiş ki:
2303070933ik2.jpg

2303070934cp8.jpg

Ta-da-da-daa Ahanda askisini buldum valla :D satayim hemen (ciddiyim :LOL: ) tam RR'luk, Planet Waves 'den.. hadi gorelim Randy Rhoads'culari, hadi Berkay oncelik senin olsun :LOL: (Alim satimda aylar once satamadik simdi karambolden aradan cikarticam heralde :LOL: )

şaka bir yana güzel randy rhoads. zamanında srv de denemiştim gerçekten şeytan kibin bir alet. :)

not: tandirhed ingiltereye getirtme beni sen adam gibi sl1 ini al :twisted:

Evet cidden saka bir yana bilmeyen arkadaslar icin soyleyeyim, gitari elden cikarali baya oldu :LOL: bu aci haberi vermek istemezdim ama baska ciddi tekliflerin onune geceyim dedim :D

masterofpuppetsasd demiş ki:
sende şu an bir sl1 mi var? bana mı öyle geliyor :twisted:

Evet Berkay, hatta benim RR1 gibi SL1'imi de denemissin sen :D adam nereye Jackson USA duserse elinden geciriyo.. zaten bu Berkay'in elinden gecmeyen, obur Berkay'inda yataga atmadigi bir Jackson USA yok su ulkede 8) nedir bu capkinlik, bu Jacksonlarin bu Berkaylardan cektikleri bilmiyorum ki 8O

Ehem ne diyoduk, RR'lar guzeldir 8)

Reeve demiş ki:

Evet Berkay, hatta benim RR1 gibi SL1'imi de denemissin sen :D adam nereye Jackson USA duserse elinden geciriyo.. zaten bu Berkay'in elinden gecmeyen, obur Berkay'inda yataga atmadigi bir Jackson USA yok su ulkede 8) nedir bu capkinlik, bu Jacksonlarin bu Berkaylardan cektikleri bilmiyorum ki 8O

evet hatta manyetiklerine bok atmıştım da o an fender amfide sl1 ile metal çalmaya çalıştığımın farkında değildim :LOL: oh poplar poplar ne güzeldir o şimdi :LOL: berkay isminde birşey var bencede tanıdığım bir berkay daha var böyle jackson sapığı oda 8O

bencede RR ler süper gitarlar 8)

Reeve demiş ki:

kendide alacakmış bir usa jackson milletinkine bakmaz artık eve bağlanır :LOL:

*hort* RRT 3 Pro nasıldır?
Muhtemelen iyidir ama bi rr5 değildir. Burada denemiş birini bulma ihtimalin düşük. Aslında bu gitar bir rr3 değil, çünkü rr3'ler bolt on olur. Jackson'da neck thru popülizmine uyup eski serilerini bile neck thru yapar olmuş. Sapının arkasının boyasız olması iyi bir özellik neck thru olmasına rağmen(çoğu yeni pro serisi gitar böyle oluyor). Endonezyalı işçilerin işine güveniyorsan alınabilecek bir gitar, görünüşü hoş, manyetikler klasik.

Muhtemelen iyidir ama bi rr5 değildir. Burada denemiş birini bulma ihtimalin düşük. Aslında bu gitar bir rr3 değil, çünkü rr3'ler bolt on olur. Jackson'da neck thru popülizmine uyup eski serilerini bile neck thru yapar olmuş. Sapının arkasının boyasız olması iyi bir özellik neck thru olmasına rağmen(çoğu yeni pro serisi gitar böyle oluyor). Endonezyalı işçilerin işine güveniyorsan alınabilecek bir gitar, görünüşü hoş, manyetikler klasik.
O zaman endonezya gitara 9bin vermek yerine ibanez prestige modellere bakmak daha mantıklı gibi. SL2P MAH ve DK3QM modelleri için ne düşünüyorsunuz?

RR serilerinin yenilerini denemedim ama Japonları gayet güzel, ben de şu an capon rr5 kullanıyorum, 4. japon Jackson'ım, hepsi birbirinden keyifliydi. Eski yıllarda evde çalınamayacağı yazılmış ama bacak arasına alınca ss shape gitarlarımdan çok daha rahat, koyduğum yerde cuk diye duruyor istediğim açıyla.
Yalnız gitarı alırken neckten tutan standlardan edinirseniz rahat edersiniz.

Geri