InfradarK(Thrash Metal)-Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda fir_fir tarafından 12 Eylül 2007 tarihinde açılan konu

1. grubumuzun eski başlığının tanıtım bölümü grubumuzdan ayrılan eski bass gitarist arkadaşımız Mert'in kontrolünde olduğu için eski başlığı kaldırıp yeni bi başlık açtık arkadaşlar...grubumuz tekrar eski kadrosuna geri kavusmuştur...çalışmalarımız genellikle thrash metal üzerine ama arada death metalede kaçan parçalar çalıoruz...grup elemanları

Solo gitar---->Emre ÖRS
    Ritim gitar--->Yaşar DURAK
    Vokal--------->Emre YILDIR
    Bass gitar--->Ali ALAÇAM
    Baterist------>Timur REŞBER

kadromuz bu şekilde son halini almıştır..eskiden olduğu gibi konserlere devam edicez....grup şu an elinde olan bestelerle uğraşmaktadır bu süre içinde konsere devam edicez...görüşmek üzere

2. Başta şunu sölemek istiorum yeni sayfa hayırlı uğurlu olsun :twisted: arkadaşlar çok kısa bi süre sonra ''INFRADARK'' olarak kendi bestelerimizle muhteşem bi dönüş yapıcas!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

3. Hadi arkadaslar sezon acılsın sizde güzel bir patlama yapim.

Tansiyon 12.8 olarak herzaman ufakta olsa destegimizi esirgemiyecegiz sizlerden.

Samimiyet Sart
    Destek ihtiyaç.

Saygılar

4. eweeeeeeet yeni sayfamiz hayirli olur inşallah teşekkürler DuMaNiST-HaLiMiZ-DuMaN içinde olduumuz tüm organizasyonlara bekleriz İnfradarK

5. evet arkadaşlar 1. bestemiz hazırdır..tam anlamıylaa yakında 2 3 bestenin bitimiyle bi konserde karşınıza çıkıcaz..görüşmek üzere

6. vayy timurum emrem başarılar :D
    diger arkadaşlarada başarılar diliyorum

( KENTER ) :D

7. Eyvalla baba,En yakın zamanda sanhnelerde olucaz!

8. Bu arada grubun repertuari bu grublardan ibarettir:Metallica,Megadeth,Slayer,Testament,Overkill,Destruction,Death,Kreator,Iron Maiden,Pentagram,Pantera,Manowar,Iced Earth,Dimmu Borgir.
    InfraDark(Besteler):Agony,Dark Soul,Headache

9. yeni sayfanız hayırlı ugurlu olsun arkadaşlar
    çalışmalarınızda başarılar

10. basarılar beyler...

11. timur emre ben nabıyonuz ben emre refsiment vokal :D:D başarılarınızın devamını dilerim saygılar

12. beyler eyw yakında sinan askere gidiyo aralıkta hayırlısıyla gidip gelsin o gitmeden bestelerden 3 tanesi bitirip göndericez.....emrenin işe başlaması bizimde dersler sağolsun az çalışıoz ama beklemeye değicek şeyler çıkıcak umarım herkesde beğenicek...bakalım neler olucakkk...herkesede bizden başarılar iyi bakın kendizeee.....bu arada sinanın gidişi üzere geçici olarak grubumuza eski refreshmentli şimdiki hangarın gitaristi yaşarı alıcaz....çalışmalar son hızda devam edicek....

13. mRb beyler yeni sayfanız hayırlı olsun....nasıl gidio bakalım beste çalışmaları...özlettiniz yaa kendinizi hepinize sevgiler&saygılar hoşcaKALIN

14. infradark selam hepinize kardeşler repertuar bomba olmuş yolunuz açık olur inşallah ENKAZ

15. çok depresif.ehehe.başarılar lan.gelicem ilk konsere söz (A)

16. beyler bu aralar emrenin ve sinanın işe girmesiyle bizim çalışmalar baya aksadı...eskisi gibi toplanamıyoruz....en yakın zamanda bi konser olucak inş:)

17. evett arkadaşlar grubun son hali ile ilk konseri aylar sonra 18 kasım pazar günü biziz rock barda sahne alıcaz saat şu an belli değil belli olunca aktarıcazz görüşmk üzere

18. ooo timur ve emreyle bidaha aynı sahneyi paylaşcaz öylemi...olm Kayıp Nota herzaman yanınızda...herşeyden öte iyi müzisyenlersiniz...pazar günü kesin orda olun olm...emreyi çok özledim :D başarılar diliyorum hepinize.görüşmek üzere....

Kayıp Nota_Vokal

19. Infradark nassın yawww:)

20. playlist çok sağlan duruyor...
    başarılar.

Bu Sayfayı Paylaş