3000 TL'ye Amfi ve pedal önerisi

Arkadaşlar gitarım Rg350. Şuanda id core 10 v2 var amfi olarak. 3000 tl bütçem var önerilerinizi bekliyorum. Çok amatörce de olsa bilgisayara bağlayıp kayıt alabileceğim bir amfi olursa iyi olur. Pedal istememin tek sebebi hem clean hem distortion olan şarkıları çalabilmek. (En çok metallica çalıyorum.)

Son düzenleme:
50 watt boss katana alıp gitarını yükseltmeni öneririm...katana şart değil blackstar idcore lar da olur...pedala ihtiyacın yok gibi duruyor, katana nın footswitch i alınabilir belki...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
50 watt boss katana alıp gitarını yükseltmeni öneririm...katana şart değil blackstar idcore lar da olur...pedala ihtiyacın yok gibi duruyor, katana nın footswitch i alınabilir belki...
Biraz demo dinledim de gerçekten çok beğendim Boss Katana'yı . İnsanlar da çok fazla öneriyorlar. Türkiye'de şuan fiyatı 1700 tl gibi (yurtdışında 200 dolarken:() . Konuya da yazdığım gibi pedal istemede tek amacım hem clean hem distortion olan şarkıları çalabilmek. Ayrıca sanırım bu amfiyi bilgisayara bağlayıp kayıt alamıyoruz o da olsa iyi olurdu. Bu arada 100'le aralarında çok fark var mı ?

Son düzenleme:
Katana süperdir. Satılık katana50 ilanım var forumda ilgilenirsen. ID serisi de iyidir, hem Core olanlar hem TVP'ler. Ben de üstteki tavsiyeye katılıyorum, 3,000 TL sadece amfi pedala gömmeden önce RG350'yi değiştirmekte fayda var. Bu arada katana ile usb'den kayıt mümkün, hem garageband hem diğer DAW'lar ile çalışıyor. Ben denemedim ama teknik olarak mümkün, profesyonel albüm filan kaydetmeyeceksen her işini görür.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Katana süperdir. Satılık katana50 ilanım var forumda ilgilenirsen. ID serisi de iyidir, hem Core olanlar hem TVP'ler. Ben de üstteki tavsiyeye katılıyorum, 3,000 TL sadece amfi pedala gömmeden önce RG350'yi değiştirmekte fayda var. Bu arada katana ile usb'den kayıt mümkün, hem garageband hem diğer DAW'lar ile çalışıyor. Ben denemedim ama teknik olarak mümkün, profesyonel albüm filan kaydetmeyeceksen her işini görür.
Yeni gitardansa manyetikleri değiştirmek nasıl olur ?

amfi olarak tavsiyem blackstar ht5 kafa kabin hem emulated output özelliğide var direk kafayı pc ye bağlayıp kayıt alabilirsin üstelik amfi lambalı footswitch ile kanal değiştirebilirsin wah ve delay,chorus,flanger v.s. (işlevsel pedallar) gibi pedallar dışında hele ki lambalı amfin varsa hiç od/distortion pedalı tavsiye etmiyorum çünkü gerçekten o lambalının tadını aldıktan sonra öyle köşede durur gitarıda hiç değiştirme manyetikleri değiştir seymour duncan blackout ahb2 metal tak

Geri