Satılık Mesaboogie triaxis preamfi + mesaboogie 2020 poweramfi + 6u rackcase

Takasa
Kapalı
Fiyat
7000
Para Birimi
TL
Merhaba. MesaBoogie Triaxis preamfimi satıyorum.110volt ile çalışıyor. 85watt kapasiteli bir çevirici yeterli oluyor. ön panelde "shift" ve "loop sw" tuşları arasında bir darbe izi var ancak fonksiyonel bir arızası yok. Eurotubes sitesinden aldığım jjtubes 12ax7 lambalar ile teslim edilecek. mevcut lambalar uzun süre iş görür durumda. ilave olarak daha önce alıp az kullandığım aynı markanın "higain" lambalarını da veriyorum. gain seviyesini pek degistirmese de biraz daha agresif bir ton veriyor bu lambalar. rack kulaklarında vida izleri ve kasa üstünde de çizikler var. tüm bu kozmetik kusurları resimlerde görebilirsiniz. mesaboogie sitesindeki bilgiler phat moda sahip olduğunu gösteriyor. Resimler linkte. Turkrock indirimli fiyatı 5.250tl. Mesaboogie mark5:25 veya Marshall 2061x kafa amfiler ile takas düşünebilirim.
Mesa boogie triaxis - Gitar Amfisi ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 552964451

Son düzenleme:
Merak ettiğim bir cihaz düştü uygun fiyata. Onu alabilmek için kampanya yapayım dedim. 1 adet mesaboogie triaxis preamfi+ 1 adet mesaboogie 2020 stereo 2x20watt lambalı ( el84) poweramfi + 1 adet 6u rack case için pazarliksiz 7.000tl... Poweramfide bazı modifikasyonlar var. İlgilenenler için detay verebilirim.