transpoze için mooer

selamun aleyküm arkadaşlar ben bağlamacı kardeşinizim eşikaltı bağlama kullanıyorum ve transpoze yapabileceğim bir cihaz arıyorum mooer pitch box hakkında az çok bilgim var acaba alsam bu cihazı performans alabilirmiyim açıkcası pek bilgim yok sizlerin tavsiyesine ihtiyacım var birde digitech in rp 255 300 90 70 gibi modelleri var bunlar prosesör müş bunlarada yazılımla transpoze yüklüyolar ama kafam çok karısık hani performan alabileceğim bir cihaz arıyorum bende boss gt3 vardı biraz araştırdım yok dediler transpoze bende yine forumdan bir arkadaşa sattım

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki performansı aynımıdır mooer pitch box ile hani mooer analog bşr cihazmıdır daha temiz ses alabilmek için digitallerde metalikleşme oluyor diyorlar bilmiyorum hiç bilgim yok şaşıyorum iyice digitech rp 300 modelini buldum 300 tl civarında o nasıldır

Bu fiyatlardaki ürünler hemen hemen aynıdır.Analog transpoze yok malesef hepsi dijital.Tabi fiyat arttıkça performans da artar.ucuzlarda metalikleşme daha fazladır,digitech whammy de dusunebilirsiniz ancak biraz tuzludur.

Geri