Satılık Carvin DC400-Deep Red Quilted Maple-‘0’ Gibi

Takasa
Kapalı
Fiyat
1
Para Birimi
TL
Merhaba,

Gitar '0' denilebilecek durumdadır

Kesin bir üretim tarihi söyleyememekle beraber Carvin forumlarında edindiğim bilgilere göre tahmini 2000 başı üretilmiş bir gitar(Headstock formuna göre bu kanıya varıldı)

Üst kapak AAAA quilted maple(En üst kalite ve ekstra ücret ödenerek yapılan Deep Red Quilt(+400$)(Red Dragon)
Gövde tahmini Mahagony
Sap Mahagony
Stainless Steel Fretler
Jet Black Ebony Klavye
(Artık böyle klavyeler pek yok)
Abalone Inlays
Wilkinson Tremolo Bridge
Neckthru Sap
Carvin C22 Neck&M22 Bridge Manyetikler
Aktif/Pasif Devre Değiştirme
Bağımsız Coil Tap ve Phase Reverse
G&G Tweed Case(+200$)

Ekstralar:Tremolo Stabilizasyonu için
Esp Arming Adjuster(bendler çok daha kolaylaştı ve akort stabilizasyonu çok iyi)

Dunlop Strap Lock

Bu iki ekstrayı ben gitarı aldıktan sonra yaptırdım 400 TL malzeme+ işçilik maliyeti var.

Gövde çok rezonant,saptan da çok net hissediliyor, çıplak akustik sesi semi-hollow gibi ve tok bunu özellikle belirtmeliyim.

Bu fiyat aralığında hem işçilik hem ses olarak gerçekten pişman olmayacağınız bir gitar satma sebebim tamamen artık müziğe zaman ayıramamam,kendim bile neredeyse çalmadım elektro gitar işi benim için biraz koleksiyon gibi kaldı(klasik gitar icracısıyım)

Gitarın control ünitesinden bahsetmek gerekirse:
Üstteki iki pottan biri pasif volum(Push/pull) diğeri pasif ton kontrol.Devreyi aktife alınca üstteki ton kontrol iptal oluyor alltaki diğer ikisi treble ve bass ton kontrolü yapıyor.
Mini switchlerden ise üst ikisi coil-tap , alttaki ise phase switch.

Bu da çok çeşitli ses seçenekleri sunuyor, dolayısıyla her işe gelebilecek all in one kafasında bir gitar.

Sadece yaşına göre minör sayılabilecek köşelerde ufak sürtmeler var fotoğraflarda gösteremedim bile ve case in bir latch i kırık diğer ikisi çalışıyor dolayısıyla taşırken açılma gibi bir sıkıntısı yok.

Pazarlık için aramamanızı rica edeceğim.

Takas:En az 1000$ nakit + Takas şeklinde teklifleri değerlendirebilirim.

Tercihen İstanbul içi elden satılık.

İsteyene komisyon eklenerek Sahibinden üzerinden Get açabilirim.

Ciddi alıcı arkadaşlar evimde gönül rahatlığıyla deneyebilir(Hughes Kettner TM18 lambalı amfide)

Telefon no için özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Resimler için:

Son düzenleme: