İlan Kapalı 600 TL , Steinberg UR242 Ur 242 Ses kartı, arabirimi + Cubase + DSP

#1
Şehir
İstanbul
Takasa
Kapalı
Fiyat
600
Para Birimi
TL
Sorunsuz çalışmaktadır. Beraberinde gelen Cubase yazılımı hiç kullanılmamıştır, yükleme de hiç bir sorun yaşamazsınız. DSP için gerekli FX Suite programını ise kullandım ama web sitesinden ayarlanarak başka bilgisayara yüklenebilir. Takas ve pazarlık mümkün değil.

Aşağıda web sitesinden alınma özellikleri bulunmaktadır.

Steinberg'in taşınabilir UR242 ses kartı ayrık elemanlı devre tasarımının getirdiği inanılmaz ses kalitesini DSP destekli efektler ile birleştirmektedir. Steinberg'in herkes tarafından beğeni toplayan D-PRE mikrofon preamlifikatörleri ile dilediğiniz her yerde Class A analog preamp kalitesini elde edebilirsiniz. İster PC, ister Mac ister iOS üzerinde aynı anda 4 kanala kadar kayıt imkanı veren UR242'nin sunduğu cross-platform uyumluluğu tüm müzisyen ve prodüktörlerin taleplerini karşılayabilmektedir.
Loopback fonksiyonu ile çok kolay internet streaming
Class A D-PRE mikrofon preamp
Benzersiz analog devreler
Cubase AI yazılım
iPad uyumlu
Yamaha'nın özel tasarım SSP2 DSP devresi ile REV-X Reverb, Channel Strip ve Gitar Amp classic içeren dspmixfx teknolojisi
Internet streaming için loopback fonksiyonalitesi
Kimi zaman podcasting gibi bazı uygulamalarda çok girişe ihtiyaç olmamakla birlikte iyi bir ses kalitesi ve temiz bir dönüştürme istenir. Steinberg bu durumları ve özellikle internet streaming ve podcasting uygulamalarını düşünerek UR242 ye çok kullanışlı bir loopback fonkisyonu eklemiştir. Loopback fonkisyonları internet streaming programlarında bulunan ve aktive edildiğinde bilgisayarınızdaki DAW veya herhangi bir programın çıkışını mikrofon veya line girişteki sinyal ile birleştirerek tekrar bilgisayara yollayarak kusursuz bir canlı ses akışı (live streaming audio) sağlamaktadır.

Güncel uyumluluk bilgileri için lütfen .

GENEL öZELLİKLER
24-bit 192 kHz USB 2.0 ses kartı
2 adet Class-A D-PRE mikrofon preamplifikatörü
1 adet Hi-Z giriş
2 Combo/2 TRS giriş
2 Analog Çıkış
MIDI I/O
Bağımsız seviye kontrollü kulaklık çıkış
Zero-Latency hardware monitör imkanı
Yüksek mobilite sağlayan USB besleme
Dayanıklı metal şasi
Cubase AI ile birlikte
iOS, Mac ve PC uyumlu
 

Dosyalar

Üst