İstanbul Gitaristim,Grup Arıyorum veya Grup Kuralım

Merhaba,

Cuma günleri Kadıköy de ( veya hafta içi Kadıöy de ) iş çıkışı prova yapan, Seksenler Hard Rock-Hard n Heavy...vb çalan bir grup arıyorm. Yaşım 39 ve evliyim, bu nedenle hafta sonu zor oluyor. Benzer durumda ve kafada olan bir grup var ise dahil olabilirim, veya yeni grup kuralım.

Aslında müzik yelpazem geniş, Swedish Death Metal veya Blues Rock bile çalabilirim. Önemli olan elektro gitarın zevkime göre icrası. Ama yaşımı da göz önünde bulundurursak evli barklı SwedishMetal grubu zor görünüyor :)

Sahne gibi bir hedefim yok, önemli olan eğlence ve muhabbet. Sahnenin amaç değil, asıl amacın birlikte eğlenmek olmasını tercih ederim.

Merhaba,
Ben de el. gitar çalıyorum. Tarzım aslında Blues ve Blues-rock ama eski hard'n heavy'cilerdenim. Benim de yaş 41. İstersen görüşüp konuşalım, Kadıköy civarındayım.

Alınan Beğeni: alik
gitar davuluz. Takıl bize istersen.
Çok teşekkürler...Jamer ile sözleştik, o da gitar çalıyor. Yıllık izin dönüşü, Ağustos ayında Kadıköy de buluşup, bira içerek neler yapabileceğimizi konuşacağız :) O tarihe kadar da farklı enstrümanları da bulmayı ümit ediyorduk açıkçası. İstersen sen de gelebilirsin, davul iyi olurdu :) Katılmasan da Kadıköy'de ki buluşmaya gel istersen tanışmış oluruz.

Alınan Beğeni: prod