Jamup pro, irig hd2, ipad Ses Bozukluğu

Selamlar..
Gecenlerde ipad, irig hd2 ve jamup pro aldim. Dün gece ilk defa gitari takip denemek istedim fakat aşırı cızırtı ve uğultu geldi. irig hd2' yi ipade taktiktan sonra tanitmak vs. gerekiyor mu? Yada jam up proyu irig hd2'ye tanitmak gereliyor mu? Ben hepsini direkt takip jamup proyu açtım. Atladığım bir sey mi var

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla irig hd2 gitara ve ipada bağladım, jamup proyu açtığımda programin kendisinin hazir bir setupi var ama bir uğultudur, gürültüdür gidiyor.. Irig cihazindaki led benim yeşil renk oluyor. Jamup sinyalini iyice kıssam da uğultu değişmiyor. Irig cihazinda ledin hangi renk olmasi en ideali? Bu aksam baska kablo ve gitarla tekrar deneyeyim bakalim..

Çok şükür sorun kablodaymış. Gayet güzel dip gürültüsüz sesler çıkıyor. Buraya kadar hallettik. Şimdi sorun nasıl kayıt alacağım? Cubasis satın almam gerekiyor mu, yoksa beleş bir yolu var mıdır? Youtube videolarına bakıyorum hep hikaye anlatıyorlar.

jam up pro içinde 8track mixer var, eğer altyapı üstüne çalmayı düşünüyorsan bir kanala mp3 yükleyip diğerlerine de kayıt yapabilirsin.
daha gelişmiş kayıtlar için ipad de garageband yeterli. Loop yapmak istersen de loopy HD kurabilirsin

jam up pro içinde 8track mixer var, eğer altyapı üstüne çalmayı düşünüyorsan bir kanala mp3 yükleyip diğerlerine de kayıt yapabilirsin.
daha gelişmiş kayıtlar için ipad de garageband yeterli. Loop yapmak istersen de loopy HD kurabilirsin
Üstad, çok teşekkür ederim. En başından beri kafamdaki ve yaşadığım tüm sorunlara cevap verdiniz, yol gösterdiniz..

Geri