Letgo Gitar İlanları

Letgoda gezinirken ucuz fiyata buldum. Modeli Lpm 2014 sanırım. Orijinal midir? Orijinalse daha önce kullanan var mı rahat mı nasıl bir gitar, neler çalabilirim bilgilendirebilir misiniz?

Dosyalar

• FE2CF5AA-21BA-496C-BC6F-ED7D0E3420AC.jpeg
    FE2CF5AA-21BA-496C-BC6F-ED7D0E3420AC.jpeg
    52.7 KB · Gösterim: 457
  • D3AE5495-04BD-49BE-AB18-4BA0F08BD1D6.jpeg
    D3AE5495-04BD-49BE-AB18-4BA0F08BD1D6.jpeg
    122.4 KB · Gösterim: 628
Replika gitarlar genelde firmaların üst seviye modellerinde oluyor. ESP SnakeByte, Dean Rust In Peace, Jackson RR24, Gibson Custom vb. Replika olacağını sanmam ama eğer piyasasından oldukça düşük bir fiyata veriyorsa belki sapta bir kırılma sonrasında da bir tamir vardır genele Les Paul modellerde çok sık karşılaşan bir sorun ve yaptırdıktan sonra ister istemez insan gitardan soğuyabiliyor. Görme ve deneme imkanınız varsa bir görün deneyin derim.

Gibson'ın LPM 2014 modeli var evet üretiyorlar. Fakat orjinal olduğunu anlayabilmeniz için satıcıdan seri numarasının fotoğrafını isteyin. Seri numara atarsa sorgulatın veya gibson'a e-mail atıp orjinalliğini doğrulayabilirsiniz.

bir sene lpm 2014 kullandım, seymour duncan zebra 61 manyetikleri var. neck manyetiği çok basslıdır. yüksekliği iyi ayarlanmalı. gitar çok ağır bir gitar. sahnede belimi mahvetti diyebilirim. tonları çok iyi, üst modelleri çok aratacağını sanmıyorum. e tune sistemi var, sorun çıkarmıştı bende, sattım gitarı. boyası hemen kalkar, 6 aylık kullanımda izler oluşmaya başlar, vintage görünümü alır. tavsiye ederim, ama oturarak çalacaksanız..

Geri