İlk şarkımı yayınladım. Dinlerseniz çok mutlu olurum :)

Gayet başarılı. Parçanın müzikal dokusunun oldukça zengin olduğunu düşünmekle birlikte, ingilizce telaffuz hakimiyeti yönünden de bir o kadar başarılı buldum. Bu dil hakimiyeti konusunda takıntılı bir organizmayım ve kolay kolay yurt sınırları içerisinde kulağımı tırmalamayan bir çalışmaya denk gelemiyorum, haliyle tekrar tebrik ederim. Devamı gelmeli derim.

Çok başarılı. Vokal ton telaffuz diksiyon ve vokal teknikleri ayrıca arkadaki klavye de. Gitarlari soylemeye gerek yok Ufak bir nokta var sadece takildim o da biraz giriş gelişme sonuç hissiyatında. Tercih meselesi elbet.
Başarılar diliyorum. Umarım devamı gelir.

Çok başarılı. Vokal ton telaffuz diksiyon ve vokal teknikleri ayrıca arkadaki klavye de. Gitarlari soylemeye gerek yok Ufak bir nokta var sadece takildim o da biraz giriş gelişme sonuç hissiyatında. Tercih meselesi elbet.
Başarılar diliyorum. Umarım devamı gelir.
Şarkı 3. viteste giderken asla 4. vitese geçmiyor o konuda haklısınız :) Bunu bilerek yaptım şarkının atmosferinin biraz melankolik olmasını istediğimden :)

Sesinizin ilginç ve çok hoş bir tınısı var.Elbette bulduğunuz vokal melodisinin ve ona uygun yazdığınız sözlerin de etkisi var ki o da sizin yeteneğiniz dahilinde, hatta 1:34 civarı gilmour duydum gibi geldi ;)..Müthiş aralıklarda gezinmek yerine bu şekilde sesinizin tınısına uygun aralıklarda,tonlarda ısrarcı olmalısınız.Hem klavye- synth alerjiniz de yoksa bence müziğin daha da içinde olmalı bunlar ki kendinizi " rock" yapmak adına sınırlandırmamalısınız.Tebrikler her ikinize de.

Sesinizin ilginç ve çok hoş bir tınısı var.Elbette bulduğunuz vokal melodisinin ve ona uygun yazdığınız sözlerin de etkisi var ki o da sizin yeteneğiniz dahilinde, hatta 1:34 civarı gilmour duydum gibi geldi ;)..Müthiş aralıklarda gezinmek yerine bu şekilde sesinizin tınısına uygun aralıklarda,tonlarda ısrarcı olmalısınız.Hem klavye- synth alerjiniz de yoksa bence müziğin daha da içinde olmalı bunlar ki kendinizi " rock" yapmak adına sınırlandırmamalısınız.Tebrikler her ikinize de.
Solo işlerimde deneysel çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum. Zaten ses aralığım çok geniş olmadığından bu aralıklarda devam Çok teşekkürler :)

Çok başarılı olmuş, bunun yanında vokali iyi duyabilmek için sesi biraz açmam gerekti böyle olunca da gitarlar ve synth çok yüksek geldi. Seslerin dengesinde biraz düzenleme yapabilirsin belki ilerde.