EHX Ürünleri Satan Mağazalar

'Elektro Gitarlar' forumunda 7kedi7eti7 tarafından 21 Eylül 2007 tarihinde açılan konu

1. Pera müzik dışında EHX in pedallarını satan başka bir müzik dükkanı varmı istanbulda acaba

2. beşiktaşta mydukkan satıyor

3. mydukkan internet üzerinden alış veriş yapılan bi platform değilmi
    yani gidip elden almak mümkünmü

4. Evet ürünlerin sergilendiği dükkanları varmış
    Siteden görebilirsin.

5. dükkanları var ben gitar almadan danışmıştım gelip deneyebilirsiniz demiştiler. iyi bi firma. umarım böyle devam eder

6. zuhalde de son zamanlarda goruyorum getirmisler 5-6 tane ehx.

7. hmm hadi ya iyiymiş o zaman
    peki bu yerleri tam olarak beşiktaşın neresinde

metal muff varmıydı acaba
    ben bir ara sormuştum gelebilir demişti ancak sitesinde hiç ehx yok

8. zuhalde big muff var bitek bildiğim kadarıyla şimdilik...bu arada metal muff kullanıcısıyım harika bir alet...

9. Bir arkadasim zuhalden metal muff almisti. sanirim mydukkanda da var.

10. mydukkana gözünüz kapalı güvenebilirisiniz. Şu ana kadar tüm ekipmanlarımı ordan aldım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hatta şu an da EHX small clone kargoda bana geliyor :) hatta bugün çok şaşırdım yazayım :

Okuldan geldim hemen siparişi yaptım netten. Pttye parayı yatırdıktan sonra belki eve gelmem diye evden çıkarken "havale yaptım" a bastım. Parayı yatırdım eve geldim (15 dk ya geçti ya geçmedi) siparişimin durumuna baktım. "Paketlendi kargoya verilmeyi bekliyor"...

11. Deniz Müzesinin karşısından Ihlamur yokuşuna gir yol çatallaşınca soldan Maçka'ya değil de sağdan Beşiktaş'ın içine doğru ilerle. Migros'u gördükten sonra 30 metre ileride sağda ama ikinci kat olduğu için kafanı yere eğmeden yürü kaçırırsın yoksa :D

12. şuan ordada yokmuş yahu = (

13. ben my dukkandan alısverıs yapmıstım kredı kartıyla dedım istanbul ıcınden kargo parası vermım gıttım kargoya verılmeden yakaladım aletlerımı elden aldım cok sıstemlı calısıyorlar stoklarında olan aletlerı deneyebılıyorsunuzda sıtesındekı ıkonlara dıkkat etmelı 3 yazıyrsa3gun ıcınde temın edılıp gonderılıyor bu stoklarında olmadıgı anlamına gelıyor A yazıyorsa demekkı stokalarında oldugu anlamına gelıyor dukkana gıdıp deneyıp begenırsen dukkandan hemende alma sansın oluyor...

14. tünelde zuhal dışında metal muff nerede bulabilirim

15. bildiğim kadarıyla peraya şubat başında yeni parti geliyor.

16. evet
    zuhale, peraya, tayf müziğe ve mydukkana hep ozmn gelecekmiş off
    aramadığım yer kalmadı valla

17. Zuhalin siteye gir orda şubeleri yazıyo,ben kadıköy zuhali çok iyi buldum çünkü baya bi indirim yapıyolar :DMydükkan güzel ama pahalı satıyo bi ürün aldım arada 150 ytl indirim yaptılar zuhaldekiler.

Bu Sayfayı Paylaş