Yardım edebilir misiniz

Arkadaşlar benim bir arkadaşım squier tele almaya karar vermis Ben çakma olmasından korkuyorum deneyimli abilerim benden daha iyi bilir bana yardımcı olursanız sevinirim. Adam 6 yıllık gitar demiş ve modifiye olarak pick-up larin girişi farklı diyor (bana mantıksız geldi). Ayrıca pickguard sanki sökülmüş gibi geldi. Lütfen yardımcı olun😊
IMG-20180708-WA0008.jpg
IMG-20180708-WA0007.jpg
IMG-20180708-WA0004.jpg
IMG-20180708-WA0005.jpg
IMG-20180708-WA0006.jpg

Dosyalar

Pickguard diyecegine pich-up demis.Bildiginiz Squier Affinity.Siz gorunumunu sevdiniz sanirim yoksa soyledigi fiyati bana gore uygun degil.6 yillik gitar daha iyi ton vercek diye bir kaide yok.Deneyin, hosunuza giderse alin.Ama tekrar geri satmak istediginizde cok zorlanirsiniz yapilan degisiklikler(fazladan 3 vida deligi) sebebiyle.Bana gore bu gitar max 600 TL eder.

Pickguard diyecegine pich-up demis.Bildiginiz Squier Affinity.Siz gorunumunu sevdiniz sanirim yoksa soyledigi fiyati bana gore uygun degil.6 yillik gitar daha iyi ton vercek diye bir kaide yok.Deneyin, hosunuza giderse alin.Ama tekrar geri satmak istediginizde cok zorlanirsiniz yapilan degisiklikler sebebiyle.Bana gore bu gitar max 600 TL eder.
Ben değil arkadaşım alacak ona yardımcı oluyorum da bu gitarın sıfır fotoğrafi var mı. Ve rengi ne diye geçiyor ayrıca telelerde pickguard var bunda o vida deliklerini sanki kapatma çabası yaşanmış ne diyorsunuz?

Bir gariplik var, Köprü Üst vida yuvaları altında neden ciddi deformasyon var? Sanırım köprü sökülüp humbucker takmak üzere kasayı yontma gibi bir deneme yapılmış, yahut Köprü sanki sökülüp Short-scale haline getirilmiş gibi bir izlenim yarattı bende.
Ne demek "pick guard farklı sadece "? neden ben onu söktüm, yonttum kestim falan demiyor da gitarın farklı bir varyasyonuymuş gibi lanse etmeye çalışıyor ? Ayrıca o üste montelediği pickguard parçası sizin bileğinize ciddi zarar verir.
Gövdedeki yatay açık renkli çizgiler nedir? böyle bir boyama şekli yok. olsa aynısını arka yüzeyde de görürdük.
Sonuç itibariyle, Satıcı sorulara ve sorulmayanlara da yeterli açıklama yapmamış. Ben asla böyle bir satıcıdan ürün almazdım.
siz bilirsiniz.

Bir gariplik var, Köprü Üst vida yuvaları altında neden ciddi deformasyon var? Sanırım köprü sökülüp humbucker takmak üzere kasayı yontma gibi bir deneme yapılmış, yahut Köprü sanki sökülüp Short-scale haline getirilmiş gibi bir izlenim yarattı bende.
Ne demek "pick guard farklı sadece "? neden ben onu söktüm, yonttum kestim falan demiyor da gitarın farklı bir varyasyonuymuş gibi lanse etmeye çalışıyor ? Ayrıca o üste montelediği pickguard parçası sizin bileğinize ciddi zarar verir.
Gövdedeki yatay açık renkli çizgiler nedir? böyle bir boyama şekli yok. olsa aynısını arka yüzeyde de görürdük.
Sonuç itibariyle, Satıcı sorulara ve sorulmayanlara da yeterli açıklama yapmamış. Ben asla böyle bir satıcıdan ürün almazdım.
siz bilirsiniz.
Bende bu yüzden sizlere soruyorum gitarın rengini bilmiyoruz ve pickguard dan fazla bir madifikasyon yapılmış. Siz olsanız fiyatı kaça cekersiniz? Ya da alır mıydınız?
Teşekkürler.

Gitarin ust kismini zimparalamis ve tiger flame yapmaya calismis.En kotusu zaten olmayan armrest bolumunu daha da iskenceli hale sokmus.Eger illaki Squier affinity telecaster istiyorsaniz sari sitede gayet mantikli fiyat isteyen insanlar var mesela 581874525 ve 457000942