Satılık Fender Road Worn Player Start MIM

Takasa
Açık
Fiyat
3500
Para Birimi
TL
Gitarı yurtdışından sıfır olarak kendim seçerek almıştım.Faturasi durmaktadir.Tertemizdir. Fabrika çıkışı eskitmedir.Arka kapak vs. eksiksiz olarak Orijinal gigbag ve fender kutusu ile verilecektir. Düzenli olarak bakımları Cenker Baydere tarafından yapılmıştır. Son bakım kartının fotoğrafını da koydum(02/07/2018). Sıfır fiyatı 5900 TL dir bu nedenle yazdığım fiyatın makul olduğunu düşünüyorum.Ciddi alicilar ile üç aşağı beş yukarı anlaşırız.Arada uçurum olmadığı sürece pazarlık yapariz.

Seri numarası fotoğrafta var. 2010 üretimidir.

Takas için sadece üzerine nakit alabilecegim jazz bass dusunebilirim.

"Road Worn Player Stratocaster HSS gitarlarının kızılağaç gövdesinin üzerindeki lake cila çok hafif bir şekilde eskitildi. Modern "C" şeklindeki gül ağacı klavyesindeki üretan cila da aynı şekilde eskitildi. Akçaağaç klavye 9.5" yarıçap ve medium jumbo perdelere sahip. Texas Special™sap ve orta manyetiği Seymour Duncan® Pearly Gates humbucking köprü manyetiği 5 yollu anahtar eskitilmiş düğmeler ve anahtar tepesi 3-katlı pickguardVintage tarzı senkronize tremolo kolu gig bag sizin bu keyfi daha iyi tatmanızı sağlayacak."

Siteyi pek takip edemediğim için telefonla ya da WhatsApp tan ulaşırsınız iyi olur.
0505 258 5631

Dosyalar