Satılık Schecter C-7 Hellraiser Black Seymour Duncan Sentient Neck + Distortion Bridge Pickups

Takasa
Açık
Fiyat
2500
Para Birimi
TL
Merhabalar, yeni bir kaç şeye bütçe ve yer yaratmak adına 26.5 skala, maun gövde tam bir Djent-Melodic Death-Deathcore-Mathcore makinesi, sabit köprülü gitarımı satmaktayım.

EMG707’lerden hiç hiç hiç hazzetmediğimden aldığım gibi söküp sattım. Onun yerine sıfır olarak yurtdışından 1200 lira artı vergi ile Duncan Distortion 7 köprü ve Duncan Sentient 7 sap manyetiği taktım. Gitar kesinlikle canlandı ve distortion’un tiz karakteri ağır maun gövdeyi çok iyi kompanze etti.

Sentient ise duncan jazz’dan nispeten yüksek çıkışlı, Dimarzio’nun Air Norton’ını andıran netlikte şahane bir sap manyetiği oldu.

Gitarda nokta kusur yoktur, duncan siyah kapaklı manyetiklerle tehlikeli bir duruşu var açıkçası. Gitarın rengi siyahtır.

Şu an gitarda 0.59 - 0.10 standart set takılı olup standart 7 telli tuning mevcuttur.

Kadıköyde oturuyorum, gelip istediğiniz şekilde deneyebilirsiniz.

Kısa süre için 2000 tl ye bırakıyorum, yoksa alır ya yakarım ya da evime süs olarak asarım hiç sıkıntı değil.

Lutiyer'den yeni çıkacak gitar, her türlü ayarlamaları yapılmış vaziyette, sıfır olarak elinize geçecek. Bakıyorum millet 3000-4000 arası yeni endonezya schecter ları koyuyor ilana. Gidin dediğim manyetikleri güncel kur ile amerikadan alın zaten 1300 tl, gitar da 700 tl oluyor. Evde yer kaplıyor boşuna, birinin ihtiyacı görülsün.

Daha da kuruş indirmem, sakın ola aman 1700 falan vereyim edeyim... :)