The Orkid(indie)-ankara

T

THEORKID

2007 yılında naz,ece,berrin,zeynep tarafından kurulan grup berrin'in yerine ceren'in gelmesiyle bugünkü halini almıştır. repertuarında yyys,metric,css,klaxons, hole, superbus,frou frou gibi müzisyenlere yer veren grup şu anda çıkaracakları demo üzerinde çalışmaktadır.

ceren-vokal
naz-gitar[-back vokal ]
zeynep-davul
ece-bas

D
kızlar bugünkü stüdyonuz çok iyiydi ama 1 kaç eleştirim olucak.
öncelikle ceren bugün düne göre çok daha iyiydi ama "alala" da nazla uyumunuz berbattı ona daha çok ağırlık vermelisiniz zaten böyle giderse 1 kasıma kadar herşeyi halletmiş olucaksınız.
naz seninde gitar tonunu cerene göre ayarlaman lazım bazı şarkılarda bence kaçıyor ve bir daha penasız gelme[:
zeynebe diyecek birşeyim yok zaten bence bugünün en iyisi oydu şarkıları eksiksiz çaldın tebrik ederim:)
eceye gelince oda iyiydi arada şarkılara geç girsede çok güzel toparladı.

stüdyo çıkışı apar topar çıktığınız için sizlerele konuşamadım ama bugünün özeti böyle:) gün geçtikçe ilerliyosunuz ayrıca yeni vokaliniz de hayırlı olsun cerencim 2 gün oldu tanışalı ama çok sevdik biz seni:)
yarın geç kalmayın:) iyi olucaksının!

N

nazeous

destek veren herkese çok teşekkürler :) 1 kasım için grup olarak elimizden geleni yapmaktayız :oops:
gelen konser tekliflerinin hepsi teker teker değerlendirilmekte bunlardan bir kaçı kesin olmamakla birlikte şöyle:

29 ekim'de bolu izzet baysal üniversitesi ve yılbaşında antalya:)

konserler için ceren ve bana ö.m atabilir ya da thenazeous@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz!
sevgiler saygılar...

Z
bolu kesin değil arkadaşlar herhangi bir yanlış anlaşılma olmasın ceren'in öss sınavı dikkate alınarak yapılacak bütün konserler:) ama yılbaşında antalyadayız daha çok uzun bir süre olduğu için henüz afişi yayınlamıyoruz zaman yaklaştıkça afişimizi burdan görebilirsiniz.
tüm bunların dışında 3 gündür canla başla çalışıyoruz stüdyolarda geçiyor hayatımız ama 2 şarkıyı kaydettik bazı terslikler olduğu için henüz yayınlayamıyoruz ama kaydedilen şarkılar şunlar:

cansei de ser sexy-my hot hot sex
nouvelle vogue- too drunk to fuck

yakında burdan linklere ulaşabileceksiniz ama azıcık sabır:)

herkese teşekkürler bizlerle irtibata geçmek için nazında söylediği gibi thenazeous@hotmail.com'a mail atabilirsiniz.
sevgiler saygılar:)

Z

Zombieee

valla bu cerenin sesi güzeldir ben biliyorm bir ara çalmıştık amatörce bişiler yapmıştık iyi degerlendirin bunu gelişirse çok iyi olur:pgrubnuzu pek bilmiyorm ama cereni tanıyorum eger kasarsa yapar öss falan yalan bakmaz:pbaşarılar inşallah iyi yerlere gelirsiniz...

Z
Zombieee demiş ki:
valla bu cerenin sesi güzeldir ben biliyorm bir ara çalmıştık amatörce bişiler yapmıştık iyi degerlendirin bunu gelişirse çok iyi olur:pgrubnuzu pek bilmiyorm ama cereni tanıyorum eger kasarsa yapar öss falan yalan bakmaz:pbaşarılar inşallah iyi yerlere gelirsiniz...
teşekkürler zombie bizde cerenin sesini ve kendisini çok sevdik :p ama össyi sallamamasına izin vermicez biz grup olarak ya hep ya hiç ilkesini savunucaz bundan sonra ve konserlerimizi buna göre ayarlicaz :D cerene de yarın başlicak dersanesi için kocaman bir başarılar bizden :lol:

Zombieee demiş ki:
teşekkürler egecim :oops: ama zeynebin dediği gibi 2. senem olduğu için biraz daha özveri istiyor bu iş fakat grubuda bırakmaya niyetim yok[: sadece biraz yorucu geçicek.

zeynepcim teşekkür ederim :roll: kendimi yarın için hazırlamaya çalışıyorum şu an:)

destek veren ve daha 3. günümüzden bizlerle iletişime geçen herkese teşekkür ederiz tekliflerin hepsi değerlendirilecek. bi' kez daha tekrar etmkte fayda var:

bizlere ulaşmak için thenazeous@hotmail.com'a mail atabilir ya da grup elemanlarına ö.m atarak ulaşabilirsiniz. web sitemiz için uğraşmaktayız şu an bugün yarın bizlere myspace adresimizden ve anatolianrock'tan ulaşabilirsiniz. destek veren herkese teşekkürler!.

zep178 demiş ki:
bolu kesin değil arkadaşlar herhangi bir yanlış anlaşılma olmasın ceren'in öss sınavı dikkate alınarak yapılacak bütün konserler:) ama yılbaşında antalyadayız daha çok uzun bir süre olduğu için henüz afişi yayınlamıyoruz zaman yaklaştıkça afişimizi burdan görebilirsiniz.
tüm bunların dışında 3 gündür canla başla çalışıyoruz stüdyolarda geçiyor hayatımız ama 2 şarkıyı kaydettik bazı terslikler olduğu için henüz yayınlayamıyoruz ama kaydedilen şarkılar şunlar:

cansei de ser sexy-my hot hot sex
nouvelle vogue- too drunk to fuck

yakında burdan linklere ulaşabileceksiniz ama azıcık sabır:)

herkese teşekkürler bizlerle irtibata geçmek için nazında söylediği gibi thenazeous@hotmail.com'a mail atabilirsiniz.
sevgiler saygılar:)
antalya'nın neresine geliyorsunz ? bar vs?