Hangi Antivirüs Programını tercih Ediyorsunuz

Kullandığınız Antivirüs Programı Hangisi?

• Norton

Oylar: 0 0.0%
  • Panda

• Avast

• MCafee

• Toplam oy veren
    173
Arkadaşlar hepimizin başbelası olan Virüs'ler ile Hangi program ile başa çıkabiliyorsunuz yada Hangi antivirüs programı Başa çıkamıyor. ya da siz hangisini tavsiye edersiniz ?

En çok AVG'de sorun yaşıyordum, sonra ondan vazgeçtim. MCafee ise bilgisayarı çok kasıyor. Norton zaten başa bela bir program, Panda ve Avast ise gayet sıradanlar ama Kaspersky, işte bu gerçekten de sıra dışı dehşet bir program. Onu kullandığımdan beri virüs sorunu yaşamadım ve yaşayacağıma da inanmıyorum.

Trend Micro kullanıyordum(2007), şimdi eset smart security 3.0.630.0 kullanıyorum. Gayet memnunum ikisi de bilgisayarı kasmadan yeterli güvenliği sağlıyor...

Satın aldığımız ürün kaç bilgisayara kadar kuruluyor vs tabi bunlar da önemli. Mesela trend micro aynı seri no. ile iki bilgisayara kadar destekliyor. Nod32 de gayet güzel ve kastırmıyor cidden. kaspersky hiç kullanmadım bilmiyorum pek ama avg mvg tırt bence...

BitDefender kullanıyorum,sorun yaşamıyorum,memnunum.Eskiden avast kullanırdım o da fena değildi ama her türlü virüsü bulamıyordu.Bilgisayarı fazlaca yavaşlatan virüs programlarından kaçıyorum,Kaspersky baya iyi bir programmış ama o da kasıyo bilgisayarı.

Harbiden ya 9 virüs programı maşallah...O bilgisayar açılmaz be :) Açılsada bi yarım saatte fln ama kingofloss unda dediği gibi 16 gb ram in varsa bilemem :D

Arkadaş farklı bi olaydan bahsediyor. Avastın tam sürümünde 9 farklı koruma var. Mail koruması, on access scan, IM koruması vs şeklinde. Hepsi birden aynı uygulama altında çalışıyor. Fazla bi ram yemiyor.

ilteris demiş ki:
Arkadaş farklı bi olaydan bahsediyor. Avastın tam sürümünde 9 farklı koruma var. Mail koruması, on access scan, IM koruması vs şeklinde. Hepsi birden aynı uygulama altında çalışıyor. Fazla bi ram yemiyor.

Lanet olsun bi ara kullandım bu saçmalığı evet 9 adet koruma kalkanı var. Yok internet, yok download, yok sistem koruması derken bi virüs giriyo dokuzu birden aktif sonra fareyi oynatabilene aşkolsun :D Hayatımda gördüğüm en işe yaramaz ve bi o kadar da ram'den yiyen bi antivirüs yazılımı. Sağ altta 9 tane topun döndüğünü düşünsenize :D

Neyseki Nod32'yi kullanmaya başladım. Kesinlikle kasmıyor ve bi virüs girdimi hemen canını okuyor.. Kesinlikle tavsiyedir. Zaten çoğu internet kafelerin tercihidir kendisi...

Bi de bu ara internet kafelerde Deep Freeze çok moda, aslında bende düşünüyorum kullansam mı diye ama yok ya ben unutur bişeyler kaydederim, taşımayı da unuturum kaybolurlar mazallah :D

Geri