Yamaha revstar 502/620

Baslikta yazdigim gitarlar hakkinda hicbir bilgi bulamadim acaba var midir bu gitarlardan kullanan ya da deneyen? Benim deneme firsatim yok Almanya dan getirtecegim.

Ben Do-re de alt modellerden birini denedim , güzel bir doublecut alternatifi. Neck arkasında volute bulunması ile gönlümü çeldi, 1 volume 1 ton basit kullanışlı :) Hemen öncesinde Epiphone Sg 400 denemiştim, ton olarak onu ezdi geçti. Denediğim alt model için konuşuyorum (420di sanırım) güzel bir gitar ama imkanın varsa Ibanez Ar300 ve üstü (hatta bütçe müsaitse Japon Ar) veya Prs Se Custom 24 de bakabilirsin (kendim Ar300 Kore kullandım, şu an Prs Se kullanıyorum çok memnunum)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Do-re de alt modellerden birini denedim , güzel bir doublecut alternatifi. Neck arkasında volute bulunması ile gönlümü çeldi, 1 volume 1 ton basit kullanışlı :) Hemen öncesinde Epiphone Sg 400 denemiştim, ton olarak onu ezdi geçti. Denediğim alt model için konuşuyorum (420di sanırım) güzel bir gitar ama imkanın varsa Ibanez Ar300 ve üstü (hatta bütçe müsaitse Japon Ar) veya Prs Se Custom 24 de bakabilirsin (kendim Ar300 Kore kullandım, şu an Prs Se kullanıyorum çok memnunum)
Pr baktim ama malum dolar yukseldi ogrenci olarak kaldiramadim standard modelleri de endonezya uretimiydi galiba o yuzden sogudum bir de ibaneze bakayim :)
Bu arada bu bahsettigmiz gitarlar icin vox vt20x uygun mudur sizce daha cok metal calimayi dusunuyorum

Sanırım ufak çapta birşey bakıyorsun. Vox ile ilgili herhangi bir tecrübem yok ama imkanın varsa Vox, Blackstar ve Roland'ın küçük amplilerini peş peşe dene ondan sonra karar ver, içinde kalmamış olur.

Amfi olarak Boss Katana serisi ile Black Star'ın TVP serilerine de bakın.

Modelleme amfi teknolojileri çok gelişmiş. Bütçeniz uyuyorsa daha yeni teknoloji olan bu marka ürünlere bakmanızı öneririm. Bir de Yamaha THR serisi var elbette unutmamak lazım.

Henüz denemedim, onu aslında deneyen arkadaşlar söylese iyi olur zira ben de şu sıralar arayıştayım. Fakat kağıt üstündeki bilgilerine bakınca watt ayarlanabiliyor. Ev için kullanıma uygun olsa gerek.

Bütçeyi çıkabiliyorsanız az bir şey daha bence Head versiyonunu alın. 100 watt, kendi dahili 30w 5" hoparlörü var ve 100 watt güç çıkışı var. Ben daha çok kayıt ve pratik yapmakta kullanmak için alacağım. Katana Tone Studio çok hoşuma gitti, Youtube'dan bakabilirsiniz.

Geri