Witchboiler-Adana

W

WiTchBoiLeR

MeRHaBaLaR...
Adana'da Müzik gruplarının alıp başını gittiği adeta elini sallayanın bir grup kurduğu şu günlerde WiTchBoiLeR'e gösterdiğiniz ilgiden dolayı sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır...Adana'nın En iyisi oLmaya devam edeceğiz...

ERİŞİM
www.WiTchBoiLeR.com
www.myspace.com/WiTchBoiLeR Teşekkürler

ya bende uzun zamadır nezaman topic açıcaksınız die merak etmekteydim. kral tv nin konuşarock programında çıkmışsınız sonra arkadaşlarım abi bomba bişey war youtube ta gel bi bakalım dediler ve gülme krizine girmiştim en son onu hatırlıyorum. ya tabiki müziğe yönelmek güzel ama ne olduğunu bilmek lazım ''Adana'da Müzik gruplarının alıp başını gittiği adeta elini sallayanın bir grup kurduğu şu günlerde'' yazmışsınız da siz de o gruplardan farklı olduğunuzu mu düşünüosunuz şimdi. ya o vokalin kar eldiveninden kesme eldivenleri ne' arkada bateristin dooz dumayyynnnn diyişindeki komiklik ve detonelik ne? biraz bunları düşünün bence. umut kuzey bile hafif çaplı bi john benjamin toshak geçti farkederseniz. neyse lütfen kendinizi ne tarz müzik yapıyosanız o tarzın kralı olarak görmeyin kral tv ye çıkmakla olmaz öle işler.

hehehee yukardaki elemana bayıldımmm harbi süper yazmışşş elemanlarda bi cevap verememiş çünkü doğru söze ne denir? nedemek adananın en iyisi olmaya devam edeceğiz! PARDON ama siz kimsinizzz bi iki uyduruk bar programı yaptınız diye ne sandınız kendinizi çok merak ediyorummm. bakın bi tek aranızda davaulcunuz sıtkı fena değil oda kafa sallıyım derken arada ritm kaçırıyo ama nese ben feci şekilde vokale takmış vaziyetteyim. ya bilader önce sen o tipine kılık kıyafetine hiç bakmıomusun kalkıpta nasıl adana nın en iyisiyiz dersiniz. sıtkıyı askere uğurlama töreniniz olmuş ilk bara çıkmışsınız sonra sıtkıyı uğurlarken de son kez burdayız falan diosunuz youtube daki video da. yaaa Allah size uzun ömürler verirde uzun süre güleriz böle. rock ın şahin k sı sizsiniz bence ortada kötü de olsa bi dalga var ama çok gülüoruzz sayenizde. nese yukaradki elamada güzel şeyler yazmış ama son bişeyi ben ekliyim kral tv deki dozzzz dumaynn adlı şarkınızın giriş kısmını ve şarkının içindeki geçişlerini MUTE-DROWNING POOL adlı şarkıdan birebir araklarken hiç utanmadınız mı ben onu çok merak ediyorum. böle bi zihniyet yok arkadaşlar bide o şarkıyla haftanın birincisi olup konuşarock ta çıkıosunuz gerçekten PES adana nın en iyi arakçısı sizsiniz gerçekten

Geri