Mokoko(Punk Rock-Pop Punk)

MoKoKo

Turkçe sozlu new school punk rock yapan grup 2006 yilinda (Er$an-Gitar/Vokal) ve Can(Bass/Vokal) tarafindan kuruldu. Daha sonra gruba davulcu olarak Kerem dahil edilmesinden sonra grup demo album calismalarina basladi. Can baska sehir de yasadigi Istanbul'a kisa sureli gelebildigi icin ve ayrica vakit sikint--i-- yasandigi icin cok kisa bir zamanda calisildi ve kayit da hucum kayit olarak yapildi.Kayit kalitesi yuzunden tam istenilen gibi bir sey cikmasa da ortaya demoyu begenen sayisi goz ardi edilecek gibi degildi.

Tarz olarak Turkiye’de yaygin olan politik punk cizgisinden uzak olarak daha cok Amerika kokenli olan New School Punk/Teenage Punk cizgisinde ilerlemeye ozen gosteriyoruz.

Ilk demomuzun adi ‘’KALBIME PANDIK AT!’’.Dort sarkidan olusan demoda eglenceli sarkilar cogunlukta olsa da bir tane de duygusal parca iceriyor.Bestelerin hepsi grubun kendi besteleridir.Sahsi olarak degerlendirebilecegimiz sarkimiz yoktur.Yani demomuz dort adet Mokoko sarkisi icermekte.

Biz Mokoko olarak arkamizdaki destekle birlikte cok daha iyi --eyler yapabilecegimize inaniyoruz.Sevgiler…Olene kadar Mokoko!!!

ÇOK ÖNEMLI NOT: Istedigimizi yansittik ama kalite yine dusuk geldi... Ama bu bi ilk sonucta cok daha guzel seyler yapacagimizi ve zamanin neyi gostereceginin bilinmedigini biliyoruz:) bize kalbiniz kadar temiz bu sayfayi ayirdiginiz icin tesekkur ediyoruz :p sevgiler... ÖLeNe KaDaR MokoKooooooooooooooo :D

www.myspace.com/mokoko

www.mokoko.rockmekan.com

www.herkesdinlesin.com/mokoko

• Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım ki burda herkes kendi çevre ve arkadaş grubundaki insanların dahil oduğu bir şeylere yorum yazıyor sadece..sondu..:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle yorumlar için çok teşekkürler :)
bayadır bakamıyodum sonunda farkedenler olmuş:)
robi ve cumayla alkası yok fıkrayla alakası yok sitelerimze bakarsan da görürsün zaten:)

ereğli grubu mu:S biz istanbulluyuz ya:D zonguldakta mokoko adında bir grup varsa isimlerini değiştirmek için hazırlansnlar dostum:)

Mokoko,Fink Adıyla ve (Can-Bass'siz) CoverFest 2007 21 Ekim Pazar Studio Lİve 14:00-20:00 aerası bir saatte izlemek isteyenler buyursun gelsn:)

ya süper bişeysiniz ya siz!
garajdan ölesine demo indiriyodum ekşın olsun diye... 'kalbime pandik at' isimli birşey bana yaklaştı 'indir beni indir beni!' filan oldu, bende 'heyecanlanma indiriyorum' dedim indirincede gördüm günümü.. Bütün şarkılar çok güzel olmuş gerçekten şaka biryana..Eglenceliler, sözler birbirinden şahane ancak yapılan yorumlardan birine katılıyorum kanal kayıt olsaymıs daha iyi olurmuş lakin imkanlarıda dusunmek gerek umarım albüm dahılınde dınlıcez artık onları :)
son sözüm ise hahaha!dan olsun..
Aşk'ım gel bize gidelim, souk bişeler içelim yadaaaa
film izleyelim.. pul kolleksiyonumda var benım!!!

:D:D:D

Not: Şu konser için saat kesin kaçtır onu ögrensek iyi olurdu, malum meşgul insanlarız :D bir haber etseniz!

Müzikle kalın.. 8O 8O

Ha-Ha ya bitik bi durumda tamamen tesadüfen indirmiş bi kişilik olaraktan baya ii olduğunuzu düşünerekten onlarca gereksiz albümün yanına sizin gibi grupların gerekli albümlerinin cıkarılması gerektiği kanaatindeyim =))

( nasıl bi cümle kurmaktır yaa bu,anlayanları tebrik ediyorum=)) )

öncelikle son iki mesaj için gerçekten teşekkür ederiz:)
CoverFest'te finale kaldık.28Ekim Pazar Trend Show Mtv Anasahnesi'nde 13:30'da çıkacağız Fink adıyla.
Ayrıca Mokoko olarak da haftaya 27 ekim'de 2 tane daha grupla bir konserimiz olacak gibi ama hala mekan belli değil yine yazarım burdan ben:)

ayrıntılar için filan www.myspace.com/mokoko den takip edin:)

afferin ula.ne zamandır görüyodum gerek punkforumda gerek myspace'de şimdi dinledim güzel olmuş cidden.batuya da katılıyorum kayıtlar kanal olsa tadında yenmezmiş vallahi.neyse başarılar.

Geri