Satılık 1965 Fender Jazzmaster

Takasa
Açık
Fiyat
6500
Para Birimi
USD
1965 yapımı Fender marka Jazzmaster modeli temiz gitarım satılıktır. Fiyatı gayet uygun tuttum, sadece ve sadece 6500 dolarcık. Ha almak isterseniz anlık kura göre 39000 lira sayarsanız elime kabul etmiyorum. 6500 Dolar cash olacak. Gitarı aldığım sıralar dolar ülkemizde 75 kuruştu. Şans bu ya son zamanlarda iyi fırladı.

Takas küçük çaplı köy evi, arsa veya malum kurban bayramına giriyoruz; 8 adet besili dana ya da 47 adet koyun şeklinde olabilir. Hayvanların kınalı olması ve yanında kesecek kasap ile beraber getirilmesi tercih sebebidir.

Not: Doların 6 lira olması sebebiyle koyun sayısı 52'ye, dana sayısı 9'a çıkmıştır.
Not2: Gitarla alakalı bilgi isteyen mesajlar aldım, gitarı bilen bilir arkadaşlar. Bilenler bilmeyenlere anlatsın.
Not3: Dolardaki dalga sebebiyle (evet, dalga) bir hafta boyunca kuru 6 liraya sabitledim.
Not4: Gitarı elimde sallarken yere düşürdüm ve kırdım arkadaşlar. Gövdeyi stagg gitar gövdesiyle değiştirdim, marangozda yontarak jazzmaster yaptık. Yanında parçalanmış orcinal gövdeyi de vereceğim.

Not5: Ben almancı
ql0opbs4dq5on4c24avn.jpg

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Dolar düştüğü için kuru 7 liraya sabitledim arkadaşlar. Öncelikle ben almancı. Ekhonomimiz çok iyi ve hala alım yok diye ağlıyorlar. Dış güçler gitar satmamızı istemiyor olsa gerek. Sonuçta fender bir amerikan ürünü.

Bu hafta da satılmazsa boykot olarak gitarı sokakta yakacağım. Hatta öncesinde şu videodaki aksiyonu deneyeceğim.