elektro gitarım ne kadar eder?

selamlar elimde kore yapımı temiz, ikinci el bir cort kx101 var. üniversiteye gideceğim için paraya ihtiyacım var ve bunu satıyorum. sizce fiyatı ne kadar eder?

Son düzenleme:
Dolar bu halde diye sıfır fiyatları buralara zıpladı... İkinci elde 3-4 bin liralara satılan Fender'ler oldu 7-8 bin de alan var mı.. Şu aralar kimse gitarınıza 2500 lira filan vermez.. Olsa olsa 1500 o da manyetiklerinin hatırına.. 2000 liraya verirseniz hakikaten olay olur..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
gönül ister ki dolar düşük olsun. ne yazık ki benim almam gereken ürünün (bilgisayar) fiyatı da dolarla uçuyor.
ama sizin de söylediğiniz gibi insanlar bu kurda doları baz alarak fiyatlandırılmış ürünleri pahalı olduğu için almayacaktır.
yardımlarınız için teşekkürler. muhtemelen laptopla takas falan deneyeceğim

valla ben muzikveyasam.com sitesinde bazen gitar bazende ürün tanıtımları yapıyorum.

en son amfi tanıtımları yaptım 5-10 tane gerçekten piyasa aşırı pahalı oldu.

yukarıda gerçekten iyimser bi tahmin yapmışım
elimde 3 sene aldığım 2. el bi jackson js30 var kapalı manyetik 2. el fiyatlarına baktım 700 lerde geziniyo satasım geldi :d

ama sıfır olmuş 2500 Tl farka bak.

İkinci el piyasası şuan düşük kaldı...
Sonuç olarak hepimiz bir ürünümüzü satmak ve hayalimizdeki ton için yeni bir ürün almak istiyoruz.
Yerden yere vurulan Çin gitarları, 2.000 TL üzerine çıkmış.
Mooer'in pedalları bile 500TL geçmiş durumda.
İkinci el almak için en uygun zaman şuan, kapanın elinde kalır fiyatlar var.
6 ay sonra ikici el piyasası da yükselmiş olacaktır.
Tabii gitar piyasası, yaz döneminde her zaman duraklar, yazın terlerken gitar çalmak hiç keyifli gelmiyor :)
Genelde okulların açılmasından sonra hareketleniyor.
Gruplar şuan prova yapmakta bile zorlanıyor.
Ama ne olursa olsun, hepimiz için durum kötü...

Geri