Tomahawk

'Yabancı Rock Grupları & Sanatçıları' forumunda pina tarafından 27 Mart 2004 tarihinde açılan konu

 1. faith no more,mr bungle,fantomas,peeping tom vokalisti mike patton in bir dier procesi.. alternative funk metal tadinda bi grup..
  2001 cikisli tomahawk ve 2003 cikisli mit gas adli iki albümleri var..
  eh mike patton sölerde dinlenmes miyis:)
   
 2. Şu an Mit Gas dönmekte, Mike Patton benzersiz bir vokal, bu albümü herkese tavsiye ediyorum. Mike Faith no more dan sonra Tomahawk ve Slayer'dan tanıdığımız Lombardo ile kurduğu gurubu Fantomas arasında gidip geliyor.
  [​IMG]
   
 3. Bu sene dinlediğim en iyi albüm Tomahawk "Mit Gas". Kimseden ses çıkmaması çok garibime gidiyor. Ağbiler Birdsong diye bir parça yapmışlar ki hayatımda böyle bir şey duymadım. Albümü dinleyen birileri umarım vardır.
  [​IMG]
   
 4. Evet beyler hala kimseden tık yok, Alo size diyorum. Yada size Alo diyorum.
   
 5. [​IMG]

  Bu albümü dinleyeceğim. Başka yolu yok!
   
 6. Süper haber. Acaba Türkiye'ye ne zaman gelecek (albüm, Mike değil, o gelmesin zaten, kriz falan geçiririm konserde, neme lazım :) )
   
 7. "Faith No More" hayranlığımın günden güne pekişmeye başladığı şu günlerde Patton ağbimizin yan projelerine de rastlamam "kalp kalbi bulur" sözünün karşılığına mütevazi bir örnek gibi :p Acaba Anonymous TR'ye geldi mi? Geldiyse hangi firmadan çıkacak veya çıktı, bunları bilmiyorum ne yazık ki:( 'Anonymous' albümünün Mert Yıldız tarafından yapılan yorumunu Blue Jean dergisinin verdiği Headbang ekinde okumuştum bu ay... Buna bakılırsa eğer, albüm daha yeni çıkmış olsa gerek. Nedense bu tip albümleri yalnız araştıran, veya musikiye hayran olan insanlar bir şekilde bulup dinleyebiliyor:)
   
 8. bu sene yeni albüm çıktı.
   

Bu Sayfayı Paylaş