Satılık M-Audio Projectmix ses kartı ve daw controller (2. bir yedek kart hediye)

Takasa
Açık
Fiyat
650
Para Birimi
USD
M-audio firmasının amiral gemisi olan projectmix ses kartımı sistem değişikliği ve yeni aldığım bilgisayarımda firewire bağlantısı bulunmadığından satışa çıkarıyorum.

Alet hem 8 preampli ses kartı hemde 8 auto fader ve birçok kontrol tuşu ile logic, protools, cubase gibi çoğu daw programına hükmetmenizi sağlayacak çok başarılı bir kontrol birimi. dijital giriş ve çıkışları, büyük led ekranı ve monitor ayrıca kulaklık çıkışları gibi birçok temel ihtiyaca tekbir cihaz içerisinde sahip olabileceğiniz ''all in one'' bir sistem. bugüne kadar sayısız iş bitirdim.. hepsi de çok kaliteli neticeler verdi. vakti zamanında 2000 dolara yakın bir fiyatı vardı.. firewire kablosu, orjinal adaptörü ve ayrıca alan arkadaşa abd den aldığım bu cihaz için üretilmiş 200 dolar değerinde gator softcase vereceğim.

Ayrıca yedek parçası biraz pahalı ve bulmak zor olduğundan geçen ay 300 dolara aldığım sadece dijital çeviricisi arızalı başka bir project mix ses kartı daha yanında hediye edeceğim! bu daw kontroller olarak tüm faderler sorunsuz tüm preampler sağlam ve tümüyle yedek bir ünite olarak yanınızda bulunsun.. olurda ilerde hışırtılı bir kanal ya da fader arızası yaşarsanız birçok yedek parçanız olur... Bu fiyata yedek kartla birlikte toplam 2 tane project mix veriyorum anlayacağınız :) Kimse böyle bir iyilik yapmaz!

çok fazla ekipmanım var.. ama ilgimi çeken birşey olursa takasta yapabilirim.. bu tip cihazlarda kargoda tehlikeli.. elden satmayı tercih ediyorum..ciddi alıcılar önceden haber verip uygun vakit belirlendikten sonra kadıköydeki stüdyomuza gelip aleti test edebilir cubase 8 ile. laptoplarını getiren kendi programları ile de bakabilir uyumluluğuna. resimler temsili, resimdekilerin aynısı ürünler.

son olarak, m-audio sitesi driver support altındaki legacy sekmesinden project mix i-o seçip işletim sisteminize uygun driver olup olmadığını kontrol ediniz. Şayet apple kullanıcıysanız her sürüme uygun sürücü bulunamayabiliyor... fakat Windows kullananlar için her sürüme uygun driver bulmak mümkün :)

saygılar

Dosyalar