Satılık TC Helicon Voice Works (rack pro vokal prosesörü) ve switch-3 footswitch

Takasa
Açık
Fiyat
580
Para Birimi
USD
Selamlar. Stüdyo kalitesinde bir vokal procesörüdür. içindeki efektler sesinizi maksimum seviyede iyileştirmeye yönelik tasarlanmıştır. stüdyo ya da sahnede çok işe yarar. kompres, de esser, reverb koro efektleri ve özellikle harmonizer mütiş çalışır. adeta geri vokal ordusuyla konser verirmiş hissi yaratır :) 24 bit kalitesinde dönüştürücüleri ve sesi sanallaştırmayan bir algoritması vardır. Tc electronic zaten bu alanda en iyi firmadır. Cihazla birlikte satılmayan sonradan satın aldığım 250 tl değerinde 3 butonlu Tc helicon switch 3 footswitch yanında vereceğim. İnternette bolca tanıtım videosu ve demoları mevcut. tertemiz bir cihazdır. albüm kayıtları ve birkaç konserde kullandım. şu an daha sade bir vokal tarzına döndüğüm için uzun süredir kenarda durmakta. bu nedenle satmayı düşünüyorum. deneterek elden satmak istiyorum. iyi günler dilerim.

detaylı özellikleri:

efektler:

• Harmony
  • Pitch Correction
  • EQ
  • Reverb

• Impedance Bal./Unbal.: Mic.: 3.6/1.8 kOhm, Line: 21/13 kOhm
  • Line Input Level @ 0 dBFS: +24 dBu to +0 dBu
  • Line Sensitivity @ 12 dB headroom: -12 dBu to +12 dBu
  • Mic. Input Level @ 0 dBFS Pad Off/On: -14 dBu/+6 dBu to -51 dBu/-31 dBu
  • Mic. Sensitivity @ 12 dB headroom Pad Off/On: -26 dBu/-6 dBu to -63 dBu/-43 dBu
  • Line, Mic. @ Min gain, Dynamic Range: > +92 dB, 20 Hz to 20 kHz
  • NF/Vi @ Max. micamp. gain, Rg = 200 Ohm: < +2 dB / -127.4 dBu
  • THD: < -100 dB (0,001 %) @ 1 kHz
  • Line Frequency Response: +0/-0.1 dB, 20 Hz to 20 kHz
  • Mic. Frequency Response, max gain: -1.5 dB @ 40 Hz, +0/-0.1 dB (200 Hz to 20 kHz)
  • Crosstalk: < -85 dB, 20 Hz to 20 kHz
  • A to D Conversion: 24 bit, 128 x oversampling bitstream
  • A to D Delay: 0.65/0.70 ms @ 48/44.1 kH

Dosyalar