Ersin Karabulut

Aman diyim Roth-Azad !
Biliyorsun şeytan kafayı hilale takmış.Sen vazgeç bu sevdadan :)
Gerçi Hilal'de peşinden gidilmicek gibi değil ama...

Rape_ME demiş ki:
Aman diyim Roth-Azad !
Zaten o büyük sorun ya. Arasıra düşünüyorum bu kız gerçek olsa nolur du diye de. Kesin peşinden koşardım da sonu kötü olurdu. Koskoca şeytan bu başa çıkmak kolay mı ;)

benim gözümde o alışılagelmiş olan değil...tamamen sıradışı...çizgiler ne kadar farklı di mi?ama hikayeleri kesinlikle dahada farklı...yeraltı adamı desek olur herhal?...başarılı bir çizer...helal olsun...

Dün Trt2'de röportajı vardı, şey sırasında yapmışlar, hani Fransız çizerlerle biraraya gelmişlerdi ya o sırada. Valla çizdiğine pek benzediğini söyleyemem, keçeleşmiş saçları ve kısık ötesi gözleri vardı, ben cool dan çok daha sevimli birini bekliyordum, kocaman gözlü falan, ama olsun muhabbetinden birşey kaybetmemiş, hee bu arada Ersin'in sesini hiç duymayanlar için, bu kadarkalın olmasını da beklemiyordum.
P.S: Penguen'i okudum dün, ondan sonra zatenservisten hareket çekmeyi özlediğimi anladım, yarın başlıyorum ^_^

amnesia demiş ki:
Dün Trt2'de röportajı vardı, şey sırasında yapmışlar, hani Fransız çizerlerle biraraya gelmişlerdi ya o sırada.^_^

O çizerlerle bir araya geldiği günü anlattığı bölüm de çok güzeldi ya... Okurken ulan bu adam ben miyim? Biri benim hayatımımı anlatıyor acaba gibi paranoyalar yaşıyorum :? Süperdir. Çok severim. Dostum olsun o benim :roll:

Çizimlerinde siyahı çok iyi kullanıyor.En sevdiğim çizerlerden biridir.Ama genel olarak çizerlerde geyik öğeleri çok yer alıyor bu beni sıkıyor.

'Sandik içi' bolumu hakikaten cok guzel. Adam utanmadan, sikilmadan butun anlarini yaziyo, helal olsun..

Roth-Azad demiş ki:
Rape_ME demiş ki:
Aman diyim Roth-Azad !
Zaten o büyük sorun ya. Arasıra düşünüyorum bu kız gerçek olsa nolur du diye de. Kesin peşinden koşardım da sonu kötü olurdu. Koskoca şeytan bu başa çıkmak kolay mı ;)

Hakkaten o hatun manyak bisi ya.. Sadece kufurleri cok abartiyo, tamam kufur etcek hatun ama o kadar kufur hicbir kadina yakismiyo.. Biraz nazik olmasi lazim bence..

ya hilal nazik olursa sindirella gibi bişi olur.hem güzel hem kibar..buyrun sindirella.hilalin özelliği bu.hatun güzel olduğu kadar harbi ve ağzı bozuk...

öyle olmasa zaten bu kadar kişi hsta olurmuydu bu karaktere...

bu arada konu ersin den çıkmış ... hilal tartışılır hale gelmiş...

!!Hilal hakkında son mesaj!!

Tamam da çok fazla be kardeşim, yavsak, narin kızlardan ben de hoslanmam ama, bu kadar abartı bana yapmacık geliyor..

Roth-Azad demiş ki:
Aman diyim Hilal Ersin'İn değil Kenan Yarar abimizin de hakkaten biz niye olayı Hilal'e çevirdik. oLsun topic ona feda olsun :)

Kesinlikle..

!!Hilal hakkında son mesaj -Version 2.0 -!!
Zaten biz onu o abatılığıyla, o yapmacıklığıyla her haliyle seviyoruz. Biz o zaman cemiyet olarak bir Hilal'ciler derneği kuralım, film çekelim, ona benzeyen kızları bulalım. Project Hilal!!!
-End Of Transmişın-

futurist demiş ki:
amnesia demiş ki:
Dün Trt2'de röportajı vardı, şey sırasında yapmışlar, hani Fransız çizerlerle biraraya gelmişlerdi ya o sırada.^_^

O çizerlerle bir araya geldiği günü anlattığı bölüm de çok güzeldi ya... Okurken ulan bu adam ben miyim? Biri benim hayatımımı anlatıyor acaba gibi paranoyalar yaşıyorum :? Süperdir. Çok severim. Dostum olsun o benim :roll:

Benim de arkadaşım olsun, benim de!!!! Hani bazen anlatıyor ya, böyle kızlar falan onu tanısın istiyormuş, "aman Tanrım, bu Ersiiiin!!!!" diye, ben öyle dolu tip tanıyorum, yazık, çocuğa hep onu tanımayanlar geliyor. Hakikaten ya, arkadaşım olsun benimde, ne güzel muhabbet ederdik :p Her neyse, bu arada bu topic iyice Hilal üzerine olmaya başladı, tamam katılıyorum bende çok severim Hilal'i ama burda tartışmasak lütfen ^_^? ?

Kendi yaptığım birçok şeyi buluyorum sandık içini okurken,bende sandıktan çıkarıyorum bişeyleri resmen..
Servisten hareket çekmeyi,millete sataşmayı özledim bende ama benim bir servisim yok!! :cry:

Geri