Ersin Karabulut

Bana göre eskisi kadar iyi değil.Artık Yeraltı Öyküleri gibi bir şeyler yapması lazım.Çünkü konu kendinizseniz bir süre sonra tıkanmalar başlıyor.

Bence de aksine son dönemde tavan yaptı Ersin Karabulut. Özellikle 2 ve 3 hafta önceki "Almanya'dan gelen çocuk ile mahallede hava atma" ve "Annelerin evde yaptığı gün esnasında evde olma" öyküleri harikaydı.
Umut Sarıkaya'nın yokluğunda ilaç gibi geldi diyebilirim.

bu hafta da çok güzel yazmış kendileri.üniversitedeki projesi ve köşe yazısını beraber götürememe problemine ilişkin bir tecrübesini kaleme almış.projeyi geçememiş , okulu yine bitiremedi.geçmiş olsun :)

ben bitirince o da bitirecek okulu...aynı kaderi paylaşıyoruz ama ben kazanamadım işte mimar sinanı :? bide penguen'de çizmiyorum o kadar...gerisi hemen hemen aynı...FEN'in a.q. :D

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

yaa demek hepiniz seviyonuz

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

harika ötesi taramalı çizimleri bir yana, olayları resmetmesi de inanılmaz. özgüven eksikliğinden bahsetmiş bazı arkadaşlar... tamamen tevazü bence.

Geri