Satılık Çok temiz Emg USA 81 60 full set Sıfırının Yarı fiyatına ! Metallica Kargo Bedava !

Takasa
Açık
Fiyat
740
Para Birimi
TL
Merhaba,

Telefon: +90 505 776 83 35

Emg 81-60 set, başta Metallica,Judas Priest vs olmak üzere birçok rock-metal müzisyen tarafından kullanılan oldukça popüler aktif manyetik setidir. Tekli ve set fiyatı farklı bu yüzden, lütfen ilanı inceleyin.

Emg 81 60 set olarak alana sıfır, lehim görmemiş, 4 tane orijinal emg 25k ve bütün emg devre elemanları (kablo, stereo jack,kapasitör,2 tane pil kablosu ve data kabloları) lehimlemek için bir çok ara kablo, 3 yollu toggle switch (krom ya da gold-altın renkte, altın renkte olan sıfırdır ayrıca elimde sıfır fender tipi 3 yollu strat tarzı switch de bulunmakta, fotoğrafı isteyene gönderebilirim), 2 tane pil kutusu, 2 tane sıfır duracell 9 volt pil yanında verilecektir. Böylece isterseniz, 18 volt mod olarak kullanabilirsiniz. 18 volt olarak kullananlar, manyetiklerin- headroom'unun - arttığını söylüyorlar. Yanında vereceğim bütün parçalar sıfırdır.
Hiçbir ek parçaya ihtiyaç olmadan sadece gitarınıza takıp lehimleyeceksiniz.

Fiziksel kondüsyonları fotoğraflarda görüldüğü gibi sorunsuzdur. Manyetikler sıfırdır ve kullanılmamıştır. Diğer parçalar da sıfırdır ve fotoğraflarda gösterilmiştir. Mağazadan alacağınızdan farkı yok hatta fazlası olacak.

Dikkat: Piyasada orijinal olmayan,çakma,sahte emgler dolaşıyor. Manyetiklerin orijinal olup olmadığı anlamak için dikkat etmeniz gerekenler:

Emg 81 için logo fontuna(yazı tipine) ve rengine bakacaksınız. Gümüşi renkte emg yazmaktadır. Emg 60 ise mavi renkte emg yazmaktadır.
Manyetiklerin arkasında CE damgası, made in USA ibaresi, barkodu ve üretim tarihi olmalıdır. Bir de manyetik ayaklarını (vidalandığı kısımlar) gövde ile seviye vermeyecek şekilde yapılan sahtelerini gördüm. Manyetik ayakları ile gövde arasında birkaç mm'lik fark olmalıdır. Arkasını çevirip düz bir zemine koyduğunuzda sadece vidalanacak kısımların bulunduğu ayaklardan zemine temas etmelidir. Fotoğraflarda, manyetikleri yandan çekerek göstermeye çalıştım.
Elimdeki manyetikler bütün bu şartları sağlamaktadır. %100 orijinal amerikan emg'lerdir.

Fotoğraflar:
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.jpg
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG

Örnek Video:

Telefon + 90 505 776 83 35

Set Fiyatı: 740 tldir. Kargo Bedava ! Tek emg 81 için fiyat 400 tl kargo dahildir. emg 60'i ayrı satmıyorum. İkinci el fiyatına, sıfır satıyorum.

Elimdeki bütün manyetik ve gitarları satıyorum lütfen diğer ilanlarıma da bakın.
Elimdeki Diğer Manyetikler ve Parçalar(Fotoğraflarda gösterdim.)

Carvin USA neckthru custom shop elektro gitar, Çok temiz Emg 81 60 full set, sıfır ve kutulu emg 81-81 full set, sıfır seymour duncan blackouts full set, çok temiz ve kutulu seymour duncan p90 soap bar bridge, seymour duncan hot rails sss full set, seymour duncan tb4 (sh4-jb), sıfır-kutulu emg sss single s set, sıfır gibi kutulu dimarzio paf master dp260 neck.

Siyah-krem-beyaz sss fender stili sıfır pickguardlar, sıfır sss fender tipi siyah, krem, beyaz 3 ply(3 katlı) single manyetikler için pickguard, cts pirinç full potlar, sıfır push pull potlar, sıfır 100,250,500k potlar, sıfır emg 25k aktif manyetikler için pot ve stereo jack, sıfır mono jack, sıfır fender USA-meksika-Japon vintage-modern yedek parçalar, gibson gotoh köprü, tailpiece, 3 veya 5 yollu sıfır fender tipi veya toggle switchler.

Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.

Teşekkürler,

Selçuk

Son düzenleme: