Ernie Ball Paradigm teller hakkinda

Merhaba, daha once Ernie Ball Paradigm tellerini kullanan oldu mu acaba fikirleriniz nedir ? Normal Ernie Ball teller bir kac calim sonrasi kayganligini kaybetmeye basliyor ve paslaniyor, elixir disinda onerebileceginiz baska bir tel var mi acaba? Ernie Ball paradigm bu konuda sizce nasil (Bunun da cabuk paslandigini duydum ama ne derece dogru bilmiyorum.)?

Stratıma bakım sonraaıParadigm Super Slinky 9-42 taktım. Nefret ediyorum diyebilirim. Sanki parmaklarımı tutuyor teller. Diğer gitarlarımda Elixir kullanıyorum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım. Acaba aynı sorunu yaşayan oldu mu? En kısa zamana değiştireceğim

Stratıma bakım sonraaıParadigm Super Slinky 9-42 taktım. Nefret ediyorum diyebilirim. Sanki parmaklarımı tutuyor teller. Diğer gitarlarımda Elixir kullanıyorum. Hiç böyle bir sorun yaşamadım. Acaba aynı sorunu yaşayan oldu mu? En kısa zamana değiştireceğim
Normalde çok güzeller, çok beğenirdim. Ancak benim stratda da Regular Slinky 9 numaralı olanı var, 2-3 haftada kullanmama rağmen paslandı. Gitar köşede durdu sadece. Sanırım nem ile alakalı gibi.

Geri