Fender player stratocaster

Fender mexico standart'ı kaldırıp player stratocaster üretiyormuş artık. İnternette çok olumlu yorumlar gördüm. Seramik manyetikler alnico ile değiştirilmiş vs. Amerikan standart ayarında meksika gitarı diyenler var. Logosuyla arkadaki metale F koymalarıyla ürünün kalitesini göstermek istemiş diyenler var. Bilgili, deneyimli arkadaşlar bu ürünü deneme fırsatı olanlar acaba ne düşünüyor? Sizce bu gitar gerçekten pazarlandığı kadar iyi midir?

Ben player serisinden bir gitar kullandım.
Fender road worn player stratocaster.Meksika üretimi adı altında olsada amerikan strat tonlarına yakın harikülade bir gitar.
Sattığıma ppişman oldugum tek gitar bu diyebilirim.Hatta satmış oldugum arkadaştan daha sonra rica edip geri almaya çalışmıştım fakat malesef kabul etmemişti.
Aradan 5 sene geçti ve o arkadaş gitarı hala kullanmakta.Olaganüstü bir gitardır.Player serilerinin hepsi güzeldir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Road worn playerlar meksikanın en üst seviye stratlarındanmış galiba ama 2018'de standart yerine direkt player diye yeni bi gitar gelmiş. Çok merak ediyorum gitarı ilk fırsatta deneyeceğim.
Eski gitarına özlemin yorumundan anlaşıyor. Umarım daha güzel gitarların olur dostum :D

Road worn playerlar meksikanın en üst seviye stratlarındanmış galiba ama 2018'de standart yerine direkt player diye yeni bi gitar gelmiş. Çok merak ediyorum gitarı ilk fırsatta deneyeceğim.
Eski gitarına özlemin yorumundan anlaşıyor. Umarım daha güzel gitarların olur dostum :D
Yok daha iyisini aldım zaten sonradan :) Bir tane amerikan standart bir tanede amerikan elite var taş gibi :) Ama o gitar içimde hep uhte kaldı üstelik 1500 tl gibi komik bir rakama satmıştım :)

Geri