Fx loop içeren düşük watt amfi yardımı

Merhaba arkadaşlar evde kullanmak için düşük watt send return sahibi amfi arıyorum fakat bulamadım özellikle bunu istememin nedeni canım gt2 preamp’ımdan vazgeçemiyor olmam bu bağlamda amfi önerilerinizi bekliyorum

Celestion hoparlörlü bir kabin olsun da, performansı zirveye vursun :) Randall'ın bir combo amfisi vardı V2xnm gibi bir modeldi sanırım, fiyatı uygun, ara sıra ikinci elde görüyorum. Aklıma o geldi ama hoparlörünü pek sevmemiştim. Görürseniz alınabilir bir seçenek olarak aklınızda bulunsun. Bunun dışında ben kendi gittiğim yolu örnek vereyim, en iyi sonuç için ucuz bir pedal boyutunda power alın (22 Caliber ya da Amt'nin vardı bir tane, başka da vardır belki araştırmak lazım) yanına da 1x12 Harley Benton Vintage 30 kabin denk getirmeye bakın. Hoparlör önemli.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Celestion hoparlörlü bir kabin olsun da, performansı zirveye vursun :) Randall'ın bir combo amfisi vardı V2xnm gibi bir modeldi sanırım, fiyatı uygun, ara sıra ikinci elde görüyorum. Aklıma o geldi ama hoparlörünü pek sevmemiştim. Görürseniz alınabilir bir seçenek olarak aklınızda bulunsun. Bunun dışında ben kendi gittiğim yolu örnek vereyim, en iyi sonuç için ucuz bir pedal boyutunda power alın (22 Caliber ya da Amt'nin vardı bir tane, başka da vardır belki araştırmak lazım) yanına da 1x12 Harley Benton Vintage 30 kabin denk getirmeye bakın. Hoparlör önemli.
Randall amfiye bende denk geldim de satıcısı pek umursamadı sanırım amfiyi alamadım bir türlü bad dog yazan bir hoparlörü mevcut power amp dediğimiz olayın pedal boyutuna indirgendiğinden hiç haberim yok yalnız ucuz yollu halletmek en güzeli olacak günümüz şartlarında kabin fiyatları da ortada yoksa çok güzel mini lambalı kafa amfiler mevcut piyasada fx loop içeren fakat dediğin gibi fx loop varsa işin içinde hoparlör ses hacimi açısından çok önem arz ediyor

Elimden geçen Behringer ürünleri gerçekten kalitesizdi, hala bir tanesi duruyor :D Tavsiye etmem ben de pek ama fiyatı da uygunmuş. Gerçi Harley Benton alınık ilanını açmışsınız bile :D Ben ne olursa olsun iyi bir hoparlörden yanayım, V30 değil de başka Celestion gelirse onlara da şans verin, kötüsü bile iyidir :)

Belirtmeden geçemeyeceğim, noktalama işaretlerini kullanmadığınız takdirde yazdıklarınızı tam olarak anlamak çok güç oluyor, herkes için de böyle olacaktır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Elimden geçen Behringer ürünleri gerçekten kalitesizdi, hala bir tanesi duruyor :D Tavsiye etmem ben de pek ama fiyatı da uygunmuş. Gerçi Harley Benton alınık ilanını açmışsınız bile :D Ben ne olursa olsun iyi bir hoparlörden yanayım, V30 değil de başka Celestion gelirse onlara da şans verin, kötüsü bile iyidir :)

Belirtmeden geçemeyeceğim, noktalama işaretlerini kullanmadığınız takdirde yazdıklarınızı tam olarak anlamak çok güç oluyor, herkes için de böyle olacaktır.
Noktalama işareti konusunda daha dikkatli olurum teşekkür ederim. Selestion hoparlör barından kabinlere kapımız açık, fakat harley benton kadar etkili ve duygusal yönden uygununu bulabilir miyim bilemiyorum. Resmen ufkum genişledi şu amfi sürecinde çok teşekkür ederim ilginiz için.

Geri