Kocaeli İkinci albümüm için sil baştan bir grup toparlama düşüncesi...

Merhaba

2014 yılında çıkarmış olduğum ilk albümümün linki imza kısmında mevcuttur. İkinci albüm için söylemesi zor olsa da masrafların ortak olacağı bir grup toparlama düşüncem var. İkinci albüm için beş şarkının profesyonel demosu hazır ama bunları Youtube'a henüz yüklemedim. Yüklesem de reklam olmadan güzel sayılara zaten ulaşamıyoruz! Fakat geçen 4 sene gibi bir zamandan sonra bu yeni demolar yerini başka bir beş şarkıya bıraktı. Bu demolar da değerlendirilebilir ama bu yeni beş şarkıya daha bir başka güveniyorum. 2000 senesi Şubat ayından beri alaylı bir lead gitarcıyım fakat grupta sadece akustik gitar çalmak ya da sadece söylemek istiyorum. Gitar çalma hevesim ise şu anda kaybolmuş durumdadır. Repertuar olarak bazılarının anadolu rock dediği türü örnek verebilirim. Bu arada ikinci albüm çıkarsa grubun adı mutlaka yazacaktır. Örneğin; M.G. ile Grup Park gibi ya da M.G. ve Boğaziçi Köprüsü gibi... Bu isimler düşünülür, tartışılır. Şehir olarak Kocaeli yazdım ama mekânın hiç önemi yok. Benimde gitar çaldığımı düşünürsek;
Bir lead gitar + bas gitar + klavye, davul, yaylı, yan flüt, klarnet şimdilik yeterli olabilir. İkinci albümün demolarını feysbuk ya da whatsapp'tan kişiye özel gönderebilirim.

Görüşmek üzere...