Mustafa Hakkında Herşey

Sinema eleştirmeni değilim ama ziyadesiyle tatmin olduğum bir film....Şerif Sezer Yılmaz Güney yol'dan beri ilk kez oynamıyor yaşatıyor....

Nejat İşler taksici jargonunu beceremese de vasatın üstünde

Fikret Kuşkan artık yaşlanıyor ve şarap misali işte güzelleşiyor...

Çağan Irmak şaşıfelek çıkmazından bu yana sevdiğim bir yönetmen

KArabasan sahneleri en iyi gerilim sahnesiydi türkiyede izlediğim(Radiohead'in vokaline benzemiyor değil)

konak dizisiyle oluşan önyargıma rağmen bende merak uyandıran bir film.Fikret Kuşkan çok sevdiğim bir oyuncu zaten,izlemek lazım en kısa zamanda.

İnsanı gerçekten irkilten karabasan ve halüsinasyon sahneleri ile Fikret Kuşkan'ın muhteşem oyunculuğu için bile izlemeye değer bir film. Mor ve Ötesi'nin müzikleri de güzel.

Kadro çok iyi seçilmiş. Senaryoda biraz soru işareti kalmış ama onu da filmin hatırı için görmezden geldim artık :)

Çağan Irmak adı da artık benim için Yasemin Kozanoğlu'nun oynadığı Çilekli Pasta isimli kötü filmin yönetmeni olmaktan çıktı neyse ki..

Sonuçta iyi bir Türk filmi. Ama iyiden daha fazlasını ararsanız "Duvara Karşı" derim ben.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Filmi izlerken kendinizi o kadar filme ait hissediyorsunuz ki....Beyaz Perdede bu samimiyeti yakalamayı beceren çok az yönetmen var bence...

Biraz önce geldim filmden..Saolndan çıkan herkesin ortak görüşü filmin çok güzel olduğu yönündeydi..

Ben:Cidden çok ama çok beğendim ben filmi...

Fikret Kuşkan'ın oyunculuğunu anlatıcak kelime bulamıyorum.Özellikle halisünasyon sahnelerindeki başarısı..Ne kadar korktuumu bi ben bilirim:)

Mor ve ötesi de film için cidden iyi bi seçim olmuş.
Ayrıca oyuncu seçimi içinde bir tebrik göndermek lazım bence,Nejat ve Başak hakkını vermişler rollerinin...

Kısacası,mutlaka gidin arkadaşlar,pişman olmıycaksınız...

kesin gitmeyenler gitsin bu yapımı görsün en azından.. Film öle çoook süper değil ama güzel bir film kurgu olaraka süper diyim daha doğrusu bazı aksaklıklar war "ses" de ama onun dışında aldatılma teması her yonden var...
en yukarıdaki arkadasıma katılıyorum karabasan sahnesi süper..ve bide cadde sahnesi.. Filmin sonun da ise Mustafa'nın bir daha yalan duymasını kaldıramayacağını anlayan taksici "nejat işler" doğru söyleyerek hem kendi hayatını hemde Mustafanın hayatını bir anlamda değiştirmesi beni etkileyen bir başka noktaydı....

nejat süper bir oyuncu bence..ama filmde şoför rolünü pek ii oynayamamış.onun dışında film çok güzeldi.özellikle karabasan sahneleri ve abisini öldürdügününü kendisine itiraf ettigi sahne...mutlaka izleyin

film çok güzeldi. soundtrack'in albüm olarak çıkartılmamasına anlam verememekteyim. Nejat İşler kalbimizdeki yerini sağlamlaştırdı :) da, ben Fikret Kuşkan'ı çok beğenmeme rağmen bu filmde çok iyi oynadığını düşünmüyorum, çok abartılı oynuyor bence.Salyalar filan..

rahatlıkla yurtdışında da gösterime girebilecek harika bir filmdi bence.
bu kadarını beklemiyodum açıkçası..
belki de izlediğim zamandan kaynaklanan bi hayranlık oldu ama ikinci kez izlemeye asla cesaret edemem.
etkileyici.

hayatımda boyunca hiçbi filmde ağlamamıştım mustafa hakkında herşeyi izleyene kadar. adamın düşünnceleri(herkes yalan söylüyor, beni idare ediyo vs.) tam bnmkafa. maddi durumu iyi olan ama cok acı cekmişlere tavsiye ederim

+NEJAT İŞLER adam hem çok iyi oyuncu hemde değişik bi havası var.zaten filmin de senaryosunu çok begenmiştim.her ne kadar beni bilenler MVÖ için seviyorsun desede izlediğim iyi turk filmlerinden bir tanesi

Geri