Gadjo Romano Cimbalom Band(Balkan,Gypsy,Romen Müzikleri)ANK.

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda jazz-bone tarafından 18 Ekim 2007 tarihinde açılan konu

1. Gadjo Romano Cimbalom Band

grup elemanları:

Gitar-Vokal : Kerem
    A.Saksofon-Vokal : Evtan
    T.Saksofon : Hakan
    Trombon : Mikail
    Bas Gitar : Uygar
    Davul : Bulut

ansızın bir yerde karşınıza çıkar...

2. ille de sokak bundan sonra her cuma saat 20:30 da İZ BAR da eğlence ortamı yaratacak.

tek beklentimiz eğlenmek isteyenlerin gelmesi..kös kös oturan insanları görünce moralimiz bozuluyor biraz..eğlenmeyecekseniz gelmeyin

3. ahan da afişte bu...

4. kings of the streetmusic.

5. cinsel ayrım yapmadan her cuma iz barda eğlenip eğlendirmeye devam.gay-lezbiyen-travesti-biseksüel-heteroseksüel demeden.göbek attıracağız.iddaa ediyoruz..

6. İyi düşünceler.

İzmir'ede bekleriz.

7. iddia'larin asli var bizzat sahidim. gobege baglayinca kopmayin ama damardan girmisken pestil cikana kadar bastirin.
    kerem yoktu bu hafta gozlerim arar oldu, efkar basti lakin muziginiz derman oldu.

hadi bakalim..

8. tekrardan selamlar..kısa bir aradan sonra ille de sokak olarak tekrardan eğlenceye davet etmekteyiz sizleri...

bundan sonra her cumartesi ANTİK BAR da programlara devam..

ANTİK BAR: Selanik cad. 55/B Kızılay Ankara adresinde.
    (iz barın karşısında)

mekanın yeni işletmecileri sayesinde eski ama yeni bir yer haline gelecek iyi niyetlerimizle..güçük belki ama güzel..sadece oynamak isteyenler gelirse güzel de olur...

9. 25 kasımda komik günlerle bir araya gelip(zaten hep bi aradaydık) sahneye çıkcaz bizizde..afiş falanda var bi yerlerde..

ha bakın bide video koyduk yutubaaa...görüntü yok gibi bişi..ama olsun..

http://www.youtube.com/watch?v=V5KxVJDiex0

10. 15 Aralık Cumartesi saat 18:0021:00 da BARAKA MUSIC PERFORMANCE HALL de yiz..bekleriz efendim....

11. 19 Aralık Çarşamba 22:00 - 01:00 da THE PUB

12. İlle de Sokak Cuma - Cumartesi saat 19:00 22:00 arası BARAKA MUSİC PERFORMANCE HALL de...

Yıl Başında22:00 da THE PUB da

13. son haberler:

İlle de Sokak

akordiyoncu ve birde klarinetçi alıyomuş gruba...

14. remy

remy

46
    0
    300
    horayy!

başarılar.

15. STUDYO 218 acıldı!!! Sizleride bekleriz..Calısmalarınızda basarılar...

16. 20 0cak ;KONSER "cemiyette pişiyorum" & "ille de sokak" & "komik günler"

pank ska balkan regi eylenceleri

Türkiye panklarının en afili soytarıları "cemiyette pişiyorum" askere gidecekken ,albümleri çıkacakken Ankara 'ya geliyor.bağıra bağıra, tarihe tanıklık edin
    20 Ocak pazar konseri daha da ötelere dönüşüyor ; aslen sokak çalgıcıları ,hertürlü nağme çözüşleriyle angaraya bel kırdırtan "ille de sokak" ve ,türkçe sözlü reggea yapan nadide gruplardan "komik günler" nevi şahsına münhasır yazışlarıyla bu pazar Angara mahşer-i eylenceye kopuyor...

konur sokak (eski cadde..bildin) Küçük dostun karşısı kat:3

Çizmeli Kedi

17. her salı 23:00 The Pub

her cuma 19:00 Baraka

her cumartesi 22:00 The Pub

18. dün gece Nefes'te dinledim, ellerinize sağlık. az sonra bir değerlendirme yapıcam :D

19. eyvallah teşekkürler.. madem başlık yukarı çıkmış hemen bi güncelleme yapalım;

Gadjo Romano

çarşamba 21.30 Nefes'te

cuma 22.00 Getto'da

Cumartesi 22.00'da Pub'da

Bu Sayfayı Paylaş