Funk Inside

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda lockman tarafından 30 Mart 2004 tarihinde açılan konu

1. her salı if rock barda,her pazarda dummy deyiz.repertuvar genellikle funk,pop-jazz ve blues ağırlıklı bekleriz.

2. karizmaya bak yavrum benim...tuncayım şanlım yanağı allım...geliriz bi gün tabe önce sen bizim prgrama gelcen ki iadeyi ziyaret olsun di mi ama :)
    lokmancım öpüyorum...
    elemanlara slm...

3. BAŞLIKLARI BÜYÜK YAZMAYIN!
    Ben düzelttim şimdilik.

4. kadroda kimler var lockman bey?

5. geliriz abicim senin programada ayıp ttinde biturlu zaman bulamıyorum cizim vesaire biliyosun iste.
    ha buarada kadroda su adamlar var :)
    e. gitar: tolga senöz
    bas gitar : lokman doğmuş (bendeniz yani :) )
    vokal : taki tekyurt (eski hepyek grubundan)
    davul :aydın ( disconnection,fools paradise.........)
    klavye: evren (abea,soul p,buddhas groove........)

6. Gerçekten gidip izleyin.Çok iyiler, işlerini iyi yapıyolar.İzledim,beğendim,şiddetle tavsiye ediyorum :wink:

7. Bu salı da çok eğlendik.Gelmeyenler çok şey kaçırdı :lol:

8. Başarılar diliyorum...
    Dinlemek isterim sizi...
    Vakit olursa da dinlerim tabi...

9. cok sagol umarım dinlersin bigun.if bar kızılaya biraz uzak oldugundan cok insan gelmeyi tercih etmiyo ama yakında sakaryadada calmaya baslıycaz ozaman daha kolay olur sanırım dinlemen.gorusmek dilegiyle.

10. pazar günü kaçta çıkıyosunuz?

11. sanırım pazarları dummy olayı iptal oldu.kesin diil tam olarak.yakında golge barda baslıycaz ozaman burdan duyururum gun ve saati.cok sagol ilgilendigin icin.ama salı gunleri saat 10da if bardayız.beklerim.

12. Süpper başarılı bir grup bence de ama bu hafta ses sisteminin azizliğine uğradılar sanırım biraz :)= En çok da Lokman Beyler :)= Profesyonellik böyle zamanlarda ortaya çıkıyor değil mi ...Görüşmek üzere...

13. If de salı günleride damsız girememe gibi şartlar varmı ? :D

14. Yok yok merak etme :)

15. southbound calıyorsanız gelirim

16. cok sagol yorumların icin cyberknight cım :) .metecim hic olmazmı southbound tabiki calıyoz.beklerim senide.herkese selamlar.

17. hayırlı olsunlar efenim... :)

18. sagol erdem bey :) .bekliyom senide gel bigun yaw programa.hadi gorusuruz.

19. artık if barda persembe gunleri calıyoruz.flu yla yer degistirdik ahberiniz olsun.

20. haabide salı günleri dummydeyiz artık.haberiniz olsun.

Bu Sayfayı Paylaş