Gain (Rock) / Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Drednat tarafından 26 Ekim 2007 tarihinde açılan konu

1. 25-Ekim-2007 'de, Davul'da ÇSM Stüdyosundan tanıdığımız Mehmet , Bass'da Erkut , gitarda Drednat grubunun eski elemanı Çağda$ ve gitar vokalde yine Drednat grubundan Akın ile beraber kurulmu$ sadece kendi besteleri ile piyasaya giri$ yapmak isteyen müzik grubudur.

Grubun Amacı kendi besteleriyle bir yerlere gelebilmektir. Yani grup bir beste grubudur.

Çok yakında 3 adet bestesiyle sizlere kendisini göstermeye çalı$acaktır.

Grubun Kadrosunu tekrar yazmak gerekirse :

Gitar / Vokal : Akın
    Gitar : Çağda$
    Bass : Erkut
    Davul : Mehmet

En yakın zamanda görü$mek üzere...

2. İnsallah ii şeyler yaparsınız şimdiden başarılar...:)

3. haydi bismillah.ashdahdgakda

basarilar.arkanizdayiz her zaman :C

4. hayırlı olsun arkadaşlar herşey günlünüzce olsun..çalışmalarınızda başarılar...

5. te$ekkür ederiz.

6. bekliyorum dostlarım....

7. oo kadro süper, bol bol başarılar arkadaşlar!

8. hepinize bol bol tesekkurler :) en kısa surede besteleri paylascagız (akın'ın gitarını beklioruz... :p)

9. peki sayfanızı kirletsem bana çok kızar mısınız sayın mehmet?

10. ............

11. sevmiyorum o zaman sizi samimi olmayacam, o ilk mesajımı da sil hımh

12. RBC

RBC

304
    0
    300
    kirletme kardeş adamların sayfasını, hem senin yaşın kaç onu söyle bana :)

kadro guzel olmus ama 1 sene sonra dagılmayın bakın, ciddi iş yapın dövmek zorunda bırakmayın beni, mehmeti pis kaparım bilir o :p

başarılar..

13. $imdilik 1 sene içinde öyle bir $ey görünmüyor. Biz bütün planlarımızı 3 yıl üzerine kurduk :)

14. rıdvan delikanlı cocuktur ciddi is yapın dediyse ciddi is yapılacaktır. . .:)
    dordumuz bir araya gelince kendimizi buluyoruz mutluyuz:)..made in colomb.. ins :p:p

15. Lan kuzen umarım bu sefer doğru kadroyu kurmuşsundur yani sürekli bir eleman değişikliği bi sen bir de akın demirbaş gibi oldunuz artık bir ayar tutturunda patlatın şu bombayı hahaha hadi hayırlı olsun

16. haha valla memet yapmı$ açıklamayı. :) Bu sefer olacak sanırım kuzen ya :)

17. ha gayret :)

18. gençler yeni duydum bu forum olayını hepinize başarılar iyi yerlerde görürüz sizi inşallah :D (gain i fazla açmayın lan feedback yapar sonra :D puahhah)

19. lol.. saolasın kuzi.

20. sen ne esrarengiz bi adamsın ya :)

Bu Sayfayı Paylaş