Gain (Rock) / Ankara

25-Ekim-2007 'de, Davul'da ÇSM Stüdyosundan tanıdığımız Mehmet , Bass'da Erkut , gitarda Drednat grubunun eski elemanı Çağda$ ve gitar vokalde yine Drednat grubundan Akın ile beraber kurulmu$ sadece kendi besteleri ile piyasaya giri$ yapmak isteyen müzik grubudur.

Grubun Amacı kendi besteleriyle bir yerlere gelebilmektir. Yani grup bir beste grubudur.

Çok yakında 3 adet bestesiyle sizlere kendisini göstermeye çalı$acaktır.

Grubun Kadrosunu tekrar yazmak gerekirse :

Gitar / Vokal : Akın
Gitar : Çağda$
Bass : Erkut
Davul : Mehmet

En yakın zamanda görü$mek üzere...

sertsessiz demiş ki:
peki sayfanızı kirletsem bana çok kızar mısınız sayın mehmet?

kirletme kardeş adamların sayfasını, hem senin yaşın kaç onu söyle bana :)

kadro guzel olmus ama 1 sene sonra dagılmayın bakın, ciddi iş yapın dövmek zorunda bırakmayın beni, mehmeti pis kaparım bilir o :p

başarılar..

RBC demiş ki:
sertsessiz demiş ki:

kadro guzel olmus ama 1 sene sonra dagılmayın bakın, ciddi iş yapın dövmek zorunda bırakmayın beni, mehmeti pis kaparım bilir o :p

başarılar..

$imdilik 1 sene içinde öyle bir $ey görünmüyor. Biz bütün planlarımızı 3 yıl üzerine kurduk :)

RBC demiş ki:
sertsessiz demiş ki:

başarılar..
rıdvan delikanlı cocuktur ciddi is yapın dediyse ciddi is yapılacaktır. . .:)
dordumuz bir araya gelince kendimizi buluyoruz mutluyuz:)..made in colomb.. ins :p:p

Lan kuzen umarım bu sefer doğru kadroyu kurmuşsundur yani sürekli bir eleman değişikliği bi sen bir de akın demirbaş gibi oldunuz artık bir ayar tutturunda patlatın şu bombayı hahaha hadi hayırlı olsun

MaNYaqDj demiş ki:
Lan kuzen umarım bu sefer doğru kadroyu kurmuşsundur yani sürekli bir eleman değişikliği bi sen bir de akın demirbaş gibi oldunuz artık bir ayar tutturunda patlatın şu bombayı hahaha hadi hayırlı olsun

haha valla memet yapmı$ açıklamayı. :) Bu sefer olacak sanırım kuzen ya :)

gençler yeni duydum bu forum olayını hepinize başarılar iyi yerlerde görürüz sizi inşallah :D (gain i fazla açmayın lan feedback yapar sonra :D puahhah)

Geri