Gain (Rock) / Ankara

selam eski DREDNAT yeni GAİN grubu üyeleri...DREDNAT dendiği zaman bilirsiniz ki her insanın yüreğinde bir buruk acısı vardır... her insanın Çağdaş-Akın-Kuzi-Mert gibi dostlarıyla acılarını paylaşınca bunu daha iyi anlıyorsunuz...DREDNAT emindim ki çok iyi yerlere gelecekti aranızda ne olduysa ne bittiyse ne büyüttüyseniz bilmiyorum hiçbiryerede yazmamışsınız(yanlızca grup dağıldı denmiş) eyvallah. İnşallah her grup kuran kişilerin '' biz beste grubuyuz abi'' dedikten sonra barlara pavyonlara çıkıp kendilerini rezil ettiğini biliyoruz...inşallah sonradan böle olmaz... biliyorsunuzki DREDNAT'da bir beste grubuydu neyse... bir gün eğer bir grup kurarsam ismi DREDNAT olcak ve DREDNAT efsanesi hiç birzaman SÖNMEYECEK..........................................
öğrenciniz+akının Rodiesi uğur

dsotlarım yeni grubunuz hayırlı olsun inşallah başarılı olursunuz...

şu GAİN ne demek yaw nerden buldunuz Türkçe bişi koysaydınız ben UÐUR olsun dedim ama hiç takan olmadı tesüf ederim size :D:D:D

lovelife_s demiş ki:
selam eski DREDNAT yeni GAİN grubu üyeleri...DREDNAT dendiği zaman bilirsiniz ki her insanın yüreğinde bir buruk acısı vardır... her insanın Çağdaş-Akın-Kuzi-Mert gibi dostlarıyla acılarını paylaşınca bunu daha iyi anlıyorsunuz...DREDNAT emindim ki çok iyi yerlere gelecekti aranızda ne olduysa ne bittiyse ne büyüttüyseniz bilmiyorum hiçbiryerede yazmamışsınız(yanlızca grup dağıldı denmiş) eyvallah. İnşallah her grup kuran kişilerin '' biz beste grubuyuz abi'' dedikten sonra barlara pavyonlara çıkıp kendilerini rezil ettiğini biliyoruz...inşallah sonradan böle olmaz... biliyorsunuzki DREDNAT'da bir beste grubuydu neyse... bir gün eğer bir grup kurarsam ismi DREDNAT olcak ve DREDNAT efsanesi hiç birzaman SÖNMEYECEK..........................................

şu GAİN ne demek yaw nerden buldunuz Türkçe bişi koysaydınız ben UÐUR olsun dedim ama hiç takan olmadı tesüf ederim size :D:D:D

duygusal insanları hep sevmi$imdir uğur :) T$k ederiz. Benden "Drednat" ismini kullanman için sana izin çıkar ama diğerlerine de danı$man lazım. [ Bu da dipnotum olsun sana ve tüm sevenlerine :) ]

lovelife_s demiş ki:

oncelikle merhaba :) simdi biz beste grubu olarak cıktık yola ama ilerki zamanlarda bu degismicek anlamına gelmez :) barlara pavyonlara cıkıp kendini rezil etme kavramını anlayamadım bide barda pavyonda cıkanlara rezil diosan cok kalabalıklar haberin olsun :) zaman ayırıp yazdıgın icinde ayrıca tesekkurler. . .

tamam ozman love smlacitionksjghladjfsdlkj nezman çıkıyor Çağdaş birde akının bişi yazdığını görmedim akınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn uyannnnnnnnnnn yawwwwwwwwwwwwwwwww bak yeni grup kurdunuz GAİN adında heyyyyyyyttttttttttttttttttt

Umuyorum Bu Sefer Tutar Sayısal Loto :) Şansınız Bol Olsun İstediğiniz Yerlere Gelmenizde Her Zaman Bilin Ki Bir Desteğiniz Var Arkanızda ;)

Kolay Gelsin...

Geri