Custom ibanez

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle bu başlığı solak olduğum için açıyorum.
Şöyleki ;
Bilindiği gibi solak gitaristlerin pek fazla alternatifi bulunmuyor.Bu sebeple solak ibanez yaptırmak yani yurtdışından custom talebi çok mu tuzlu olur?
Ayrıca ibanezin bir çok modeli olmasına karşın seçeceğimiz model alt serilerden olsa ( örneğin prestige bile değil ) yine çok pahalıya patlar mı? piyasada bulunan eski ülkesi ile kore şuan endonezya ibanez alt seri modellerden beğendiklerim oluyor..Bu modelleri custom yaptırmak japona mı kaymış olmak olur? ve yine sorum nasıl bir tutar beni bekler..

Custom hakkında bilgisi olan arkadaşlar bilginizi paylaşırsanız sevinirim.
Teşekkürler...

Ibanez Bildiğim Kadarıyla Çok Özel Olmadıkça Custom Yaptırmıyor.Yani Ünlü Bir Gitarist Olcanki Anca.Ama Diğer Markaların En Kolayından Jackson'un Öyle Bir Alternatifi Var.

İbaneze takılmadan o fiyata yurdum lütiyelerine çok sağlam bir solak yaptırabilirsin diye düşünüyorum. Böyle bi seçim yapacak olsam gözüm kapalı özel yapımı seçerdim...

bence o biraz doğan görünümlü şahin e kaçar :) bence biraz araştırırsan bulursun istediğin modelin solağını ebay de falan.yada arkadaşın da dediği gibi jackson seçeneği var...

Ibanez kişiye özel gitar üretmiyor diye biliyorum ben de...

Lakin böyle bir arayış içerisindeyseniz 3 aşağı 5 yukarı benzer fiyatlara yakın oluyor zaten büyük markaların ve luthierlerin yaptıkları gitarlar. Suhr var, Tom Anderson...

Son zamanlarda iyice dikkat çeken işler yapan kendi insanlarımız da var. Erdem Koca ve Hakan Seçkin(Matt Guitars) örneğin.

Erdem Koca Guitars | Facebook

Matt Guitars | Facebook

Ibanez kişiye özel gitar üretmiyor diye biliyorum ben de...

Lakin böyle bir arayış içerisindeyseniz 3 aşağı 5 yukarı benzer fiyatlara yakın oluyor zaten büyük markaların ve luthierlerin yaptıkları gitarlar. Suhr var, Tom Anderson...

Son zamanlarda iyice dikkat çeken işler yapan kendi insanlarımız da var. Erdem Koca ve Hakan Seçkin(Matt Guitars) örneğin.

Erdem Koca Guitars | Facebook

Matt Guitars | Facebook
Konuya ait atılmış son mesaj Kasım 2007 tarihli. Ölü konuları bu şekilde hortlatmayalım lütfen.

Geri