bedroomdrunk

bu arada demoyu ankara- shades ve rock store'a bıraktık.
istanbulda da atlantis ve kod'da var, ama ist için başka nerelere bırakılır edilir onu bilmiyoruz...

Severek dinlediğimz bir gruptur kendileri ki canlı ne zaman dinlicez die merak etmekteyim(beraber konser planlarımız biraz suya yatmış gibi gözükmekte ama:( ) Ayriyeten bassçı ve vokalist kardeşimizin sesi yorumu çok sevilir tarafımdan ve fakaat önce burdan meraba diip açılışı yaptım acaba bu hayırsız ve vefasız nancyspungen şahsiyetine çook kızgın mıdır yoksa az mı kızgındır? eğer azsa einstürzende neubauten konserinden önce bi görüşmek dileğiyle diyorum:)

NancySpungen demiş ki:
Severek dinlediğimz bir gruptur kendileri ki canlı ne zaman dinlicez die merak etmekteyim(beraber konser planlarımız biraz suya yatmış gibi gözükmekte ama:( ) Ayriyeten bassçı ve vokalist kardeşimizin sesi yorumu çok sevilir tarafımdan ve fakaat önce burdan meraba diip açılışı yaptım acaba bu hayırsız ve vefasız nancyspungen şahsiyetine çook kızgın mıdır yoksa az mı kızgındır? eğer azsa einstürzende neubauten konserinden önce bi görüşmek dileğiyle diyorum:)

bedroomdrunk'ın basçı ve vokalist kişisi az kızgın durumdadır, irtibatı koparmayalım diyor=)) konser işi ise yatmadı tabi ki, pilavdan dönenin kaşığı kırılsın hesabı=) bu aralar arayacaktım seni, zira mekan tarih ve grup konusunda tekrar konuşmamız lazımdır.
yalnız bu hafta 2 midterm var, neubauten'dan sonraki hafta içine bırakalım mı? off o konser de muhteşem olacak yani=)

maxwellmurder demiş ki:
ben sefiom bu grubu...allah yolunuzu açsın..hati bakalım

teşekkürler maxwellmurder bizi sevdiin için...bizi nerede,nasıl dinlediini(mp3, demo...demo ise nereden bulduun...) söyleyebilir misin? bi kamuoyu yoklaması yapıyorum da...teşekkür...

hoşgeldiniz arkadaşlar,hepinize başarılar diliyorum :p

Demonuzu,en yakın zamanda edinicem,bu arada "rock store" nerede?
Shades'a yolumun pek düşeceğini sanmıyorum şu sıralar.

Birde,demo dagıtımında yardımcı olabilecek distrolar var,dilerseniz tanıdığım bir kaç distro'cunun(!) mailini yollayabilirim.

saol marco=)) rock store engürü pasajı'nda, hani şu atatürk bulvarı'na bakan, eski vakko'nun yan tarafında kalan pasaj.
bu arada www.bedroomdrunk.tk'dan da download edebilirsin mp3'leri, yalnız server bazen sorun çıkarabiliyor.
olur valla, nerdeki distrocular bu adamlar?

server bazen diil,hep sorun çıkarıyor..:)

ya sizin demonuzun yorumunu ilk blue jean'de gördüm ve hakkınızda meraklanmaya başladım..sonra rock şenliği seçmelerine katıldınız,seçme kurulundan bi arkadaşa sordum ve olumlu şeyler duydum..demonuzun bulunduğu yerleri yazmanız isabet olmuş,yoksa size mail atıp istemeyi düşünüyodum..

neyse,umarım orjinal şeyler üretip,başarılı olursunuz..

az kızgın iyiye işaret o zaman süper bi konserden soora görüşmek dileğiyle diyom midtermde koaly gelsin bu arada konserde de görüşeibilirz belli mi olur ipekçim:)

evettt umarım iyi geçer, gerçi bendeki bu tembellikle biraz zor gibi görünüyor=))
valla neubauten heyecanı başladı bende aklımı alıyor şu konser işi.evet evet direk görüşürüz konserde, hatta nnnaaammm'ı birlikte söyleriz icabında. :dans

teşekkürler bekenbaver. umarım iyi şeyler olur=) haklısın, o server içimizi çürüttü resmen.cdlerin bulunduğu yerlerin yanı sıra demo için mail de atabilirsin, kargoyla filan da yollayabiliriz.

Altı parçanızı indirmiş bulunmaktayım,tarzınız bir hayli hoş,kayıt daha iyi olabilirdi birde painscaused çok hoş vallahi :) vokal sıradışı,titremeler ilginç bir hava katmış,şarkı duygu yüklü :) birde demo'da hangi sarkılar var,siteden indirdiklerim mi? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinicem :)

bu arada,

www.serseridistro.cjb.net

yada,

www.ats2distro.cjb.net

bu iki sitenin dağıtıcımlarına bir mail atarsanız,demonuzun dağıtımında yardımcı olabilirler.Ats2' benim fanzini istanbul'da ki mekanlara bırakmıştı sağolsun :)

evet marco indirmiş olduun 6 şarkı demodaki şarkılar...evet kayıt biraz kötü sanırım, ama demonun kendisini edinirsen kalitede biraz daha fark olacaktır...
yorumların için teşekkür ederiz...
verdiin adresler için de ayrıca teşekkürler...

saol marco=))
özellikle detone sesim ve ben çok sevindik pain's caused'u beğendiğine=)
mp3'ün kalitesi biraz düşmüştü, daha kısa sürede download edilebilmesi için, belki ondandır veya kayıdın hücum kayıt olmasının da etkisi olabilir. ama özellikle ankarada düzgün bişi yapmak için kanal kayıt bazen gerekebiliyor.
bu arada fanzin mi çıkarıyorsun?

Geri