bedroomdrunk

oo ben teşkkür ederim asıl:) umarım en yakın zamanda olsun artık şu iş de bi kurtarlarımızı dökelim di mi:p hadi kolay gele iyi çalışmalar diliyorum size dee bize de:)

Ersin_Ska, teşekkür ederiz beğendiğin ve başarılar dilediğin için, bi de bizi nasıl dinlediğini söylersen (mp3, konser, demo) bana bir iyilik yapmış olursun merakımı giderme konusunda....

onlySolarRegular, sana da teşekkürler başarılar dilediğin için..."güme gitme" konusunda haklısın, maalesef seyircinin geneline pek birşey ifade edemedik, ama yapabileceğimiz bişey yoktu çünkü bizim müziğimiz böyle.gerçi konserin kamera kaydını izlediğimizde bazı hatalar yaptığımızı gördük ama çok büyük hatalar değildi bunlar.ama "pişman mısınız o konsere çıktığınız için?" gibi bir soru gelirse kesinlikle pişman değiliz, en azından ben değilim çünkü herşeye rağmen eğlendim.

sağolun arkadaşlar destek için. zeynep var ya süpersin :tap: umarım şu projeyi hallederiz de beraber bişiler yapmış oluruz, çok eğlenceli olacağı kesin. bu arada kayıdı izleyelim bir ara ekin'le (madden) beraber.
ersin ska'ya selamlar. hakikaten ben de merak ettim şimdi=)
evet ya sonuçta haklı olabilirsin onlySolarRegular, belki biz tutturamadık belki çılgın arkadaşlara sevdiremedik, yine de amaaan boşver gitsin =)) zaten kaç hafta geçti üzerinden. önümüzdekilere bakacağız artık eheh.

14 kasım 2004'te biziz bar'da çıkıyoruz...diğer gruplar :

-catwalk
-sokak köpekleri
-şaka gibi

kapılar saat 18:00'de açılıyormuş.
giriş 5 milyonmuş, içki dahil mi bilmiyorum.
grup sıralamasını da bilmiyorum...
ama güzel konser olucak onu biliyorum.
hadi bakalım.

bir başka haber ise;
bedroomdrunk'ta davulcu değişikliği oldu.önder'in gruptan ayrılmasıyla eski "spinners" grubunun davulcusu demet'i aldık gruba.

ama 14 kasımdaki konserde davulda önder olacak son kez.

teşekkür ederiz Lestathenaeum, hadi bakalım hep beraber eğleniriz inşalla=))
6nanik9, evet bildiğim kadarıyla tren yok ankara-bursa arası, gerçi otobüs biletleri arasında ucuz olanları da var, aşti usulü. ama madem sen gelemiyorsun belki bir gün biz geliriz çalarız bursa'da=)

bu kitabı okumayan bi yalova kaymakamı

tavşan selamı cimcim.

freelunch ve gilberte yi seviyoruz. duyduk ki bedroomdrunk grubunun elemanlarıymışlar bunu sen istedinle ilgilenmişler bizde onlarla ilgileniyoruz haberleri olsun istedik.. umarım müziğine ve kişilerine ulaşabilmemiz için dağları delmek zorunda kalmayızda kolay yoldan köşeyi döneriz .. onlar değerliler bişiler yapmak gerek bian evvel, zira bir elin parmakları az gelir bizlere

p.s : konserden önce mesaj vermeli kaygısı..

umarım bigün ben sen o oluruz.
ve siz hep güzel rüyalar görünüz..

bsi 'den g
[/b]

tavşan selamı bizden de=)
uzun zamandır bunu sen istedin kadar güzel, eğlenceli, farklı bir şey dinlememiştim; zekice yazılmış sözler, sade ve güzel gitarlar, sadece ima edilen ve insanın gözüne gözüne sokulmayan bir tavrın varlığı,vsvsvs.
her önüne gelenin ds1 pedallara abanıp kendince takılıp punk denen şeyin bokunu çıkardığı bu acayip dönemde sokak köpekleri, dengesiz herifler ve diğer birkaç süper grup gibi doğru düzgün (her ne demekse) müzik yapan adem evladı görmek öyle güzel ki.

köşeleri bulalım, hepberaber dönelim, irtibatı koparmayalım diyorum o zaman=))

ve iştee yüzkaralığının, yalakalığın, peşkeşçiliğin doruk noktası: benim bunu sen istedin tshirt'üm var!!!

Arkadaşlar benim için kısmet diil heralde diye düşünmeye başladım artık sizi şöyle bi doya doya izlemek bu defa da bayram ziyareti nedeniyle! istanbulda olucak acaba kaçıp gelsem mi diye düşündüm ama bugün gidiceğim için pek mümkün olmıycak gibi gözüküyo:((( o nedenlee sizlere çook çok başarılar diliyoeum benim için de eğlenin,çalın söyleyin fln:)

NancySpungen demiş ki:
Arkadaşlar benim için kısmet diil heralde diye düşünmeye başladım artık sizi şöyle bi doya doya izlemek bu defa da bayram ziyareti nedeniyle! istanbulda olucak acaba kaçıp gelsem mi diye düşündüm ama bugün gidiceğim için pek mümkün olmıycak gibi gözüküyo:((( o nedenlee sizlere çook çok başarılar diliyoeum benim için de eğlenin,çalın söyleyin fln:)
hehehe bu kadar olur yani... aynı benim durumum... hakikaten çok üzüldüm bu konsere gelemiyorum diye... çok suçlu hissediyorum kendimi... hakikaten çok çok çok özür diliyorum... :oops: :(

Saygıdeger Beyler ve bayan=)-
Herbirinizi tanımak cok guzel umarım guzel bir konser olur hepimiz icin, bu arada bugun cıkacağımız saati ogrendigimizde verdiğimiz tepkiden dolayı kusura bakmayın, anlarsınız ya insana 18*30 pek çekici bir saat olarak gelmiyor bir anda (her ne kadar burada vereceğimiz ilk konser olmasından dolayı ilk çıkmamız normal olsada).
Kusura bakmayın sonradan ayıp oldu diye dusunduk umarım yanlıs anlasılmayız, ilk tepkiler garip olabiliyor..
Herbirinize iyi performanslar diliyorum gorusmek üzere..

Bu arada seyirci Erinc;
Sizi Manhattanda izliyememiştim bir aksilik sonucu.
Bizizde bu merakımı gidericem, Murat abi cok met etti=)-
Başarılar..

Geri