Emo Nedir?

Emo=duygusallık(mış). Ve duygusalım ağlarım derdim olduğunda demiş bi arkadaş.

Arkadaşım herkesin bi derdi vardır napalım yani oturup hepimiz ağlayalım mı biraz da çözüme gitmek gerekmez mi?

Valla bende sizin yaşlarınızdayım(16 yaşındayım) ama böyle saçmalıklarla işim olmaz. Hayat sadece giyimden kuşamdan farklı olmaktan böle saçmalıklardan ibaret değil ki ya. Eğer kendinizi ispatlamak istiyosanız güzel olan olumlu yararlı olan şeylerde kendinizi ispatlamanızı tavsiye ederim. Sabahtan akşama kadar otur bi yere sağına soluna mal mal bak valla acıyorum sizlere. Şu emonun açıklamasını ve resimleri görünce hem midem bulandı hem de ne özenti bi millet olmuşuz diye yakındım ya. Eğer bişeylere özenmek örnek almak istiyosanız bu dandiklik serserilik değil ilim ve bilim yardımseverlik yani ne kadar olumlu boş olmayan şeyler varsa onlar olmalı bence.

Biz gençler böyle mi olmalıyız yani bu toplum böyle sabahtan akşama kadar boş boş oturmakla kalkınmaz ki. Nolur biraz aklınızı kullanıp düşünün. Lütfen ama ilk önce kendinizi düşünün ilerisi sizin için pek iç açıcı olmayabilir. İçinizden "bu ne saçmalıyo be" diye söylenebilirsiniz ama doğru olan bu arkadaşlar. Allah size akıl vermiş düşünün diye boş işler yapın diye vermemiş o aklı.

Bu kadar uzattığım ve sizi sıktığım için özür dilerim.

SİNEM

bu forumda öyle emo memo dolaşmaz, buraya yazmanın gereği pek yok ama katılıyorum sana, tek derdi olan sen misin diye de sorarlar adama, gereksiz insanlar, ortam kelebekleri, piyasanın vazgeçilmezleridir emolar, kalitesi de bundan anlaşılıyor zaten :D

Arkadaş biraz hiddetli ya,espriyi anlamayacak kadar sinirlenmiş belli...Bırakın takmayın bu kadar kafanıza...Eğer çevrenizde böyle arkadaşlarınız varsa bir şekilde akıllarına girmeye çalışın ya da sallayın gitsin zaten bu durumun geçici olduğunu düşünüyorum.

emptyspiral demiş ki:
espri denen şeyi yaptım ben orda

Arkadaşım gayem sana sataşmak veya laf atmak değildi. Eğer bunu düşündürecek bi yanlış yaptıysam da özür dilerim. Benim sinirim de sözlerimde o emo mudur neyse o insanlara. Senin yaptığın espriyi anlamıcak kadar da sinirlenmişim evet :D

Tekrar özür dilerim.

ya kişi gercektenn emoysa,dış görünüşü bir yana düşünceleri hayata bakışını kastediyorum.gercekten emo olan bu kişi napcak.ve ole olmak istemiyor ama kurtulamıyor düşüncelerinden atamıyor bir tarafa. pskolojik bir hasatalık diyebilirmiyiz buna .desek bile ne yapmalı bu kişi bana onu soleyin.

Ezik bir topluluk..Tokio Hotel fan ları falan işte.Yüzün önüne düşen köpek gibi saçma sapan bir saç, makyaj, saçma sapan göze batan aykırı kıyafetler falan..Rock türünün de içine s*çan topluluk..

emo bence ergenlik bunalımı gibi belli bir sure sonra kendılıgınden kaybolacak ..punk yada metal gibi köklü bir akım olmadıgı gercek dolayısıyla zaman asımına ugrayarak zamanla yok olacaktır

kornfreak demiş ki:
Ezik bir topluluk..Tokio Hotel fan ları falan işte.Yüzün önüne düşen köpek gibi saçma sapan bir saç, makyaj, saçma sapan göze batan aykırı kıyafetler falan..Rock türünün de içine s*çan topluluk..

Arkadaşım sana sonuna kadar katılıyorum. Gerçekten de Rock türünün de içine s*çan topluluk..

daha bugün gözlemledim bi kabile taksimde. görmez olaydım. insana benzemiyolar, hayvana da benzemiyolar. bazıları tavuskuşuna benziyo gerçi. rezillik kepazelik. başka bişey değil.

sinyal muhabbeti var bi de bunların, arkadaşım anlattı. nefretim o kadar arttı ki bunlara anlatamam :D

ByTar demiş ki:
daha bugün gözlemledim bi kabile taksimde. görmez olaydım. insana benzemiyolar, hayvana da benzemiyolar. bazıları tavuskuşuna benziyo gerçi. rezillik kepazelik. başka bişey değil.

sinyal muhabbeti var bi de bunların, arkadaşım anlattı. nefretim o kadar arttı ki bunlara anlatamam :D

Uzaylı Bunlar. :D
Duygusal Oldukları Kadarda Milleti Ezmeye Çalışıyorlar.Kendileri Ezik Tabi O Başka.Birde 13-14 Yaş Sınıfı Bunlara Özeniyor.

Geri