cheers (ankara) (80's pop-rock)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda devil7 tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde açılan konu

1. 2007 şubat ayında kurulan grup ilk konserini tunalı gölgede vererek sahne hayatına başladı. 80 ler ve pop-rock karışımı bir repertuarı bulunmaktadaır. Grup elemanları:

Vokal:dilara deniz esen
    gitar: ali öncü
    bass gitar: dilek kızılkan
    klavye: burak yiğit
    davul: dergah boyraz

2. CHEERS pazar günü saat 19:00' da ESKİZ Rock Bar'da sahnede :) ....hepimizi bekliolar :)

3. Dün gece bizi dinlemeye gelen bütün arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz....

4. Arkadaşlar 6 Aralık 2007 Perşembeakşamından itibaren saat 20:00'da Cheers her perşembe-pazar Eskiz Rock Bar'da huzurlarınızda...

5. hayırlı uğurlu olsun kardişler. peki pazar ve perşembe hangi saatlerde sahnedesiniz acaba?

6. canlarım çok tebrikler :) sahnenizi bnmle paylaştığınız içinde çok teşekkürler özellikle beste de :) çok mutlu ettiniz beni başarılarınız dewam etsin hep yolunuz açık olsun vöhöööööööö ağlayasım geldi :(

7. Her perşembe-pazar saat 20:00 'da Eskiz Rock Bar'dayız.

nedemek yağmurcum bizde sana teşekkür ederiz...sahnemizde herzaman için sana yer var :D

8. kiwocum çok çok çok saol..... sat 20:00 'da... :D

9. cheers

kıvançcım her nekadar azıcık kalsanda :x yinede teşekkürler...perşembe yine tam kadro bekliyoruz... :D

10. yupiiiiiiiii ben çok eğplendim pazara yine gidecemmmm :)

11. yürüüü beeeeee

alemin kralları, belki iki yıl sonra girdim bu sayfaya sizler adına birşeyler yazabilmek için. severek ve keyifle dinliyor izliyoruz. pazarda orda olacam. hiç olmadı, gelirim burak'ın solo atarken ki aczimendi tarzı kafa sallayışını görür ve giderim. izinizi bıraktığınız yönde devam ;)

12. cheers

hocam aczimendi falan demeyelimde trans diyelim ...burak a da yazık :p nesse pazar akşamı eskizdeyiz 20:00 de beklerizzzzz...biralar buraktan :D ...

13. denizz:) annem hayırlı olsun grubun çok sevindim,başarılar hepinize arkadaşlar en kısa zamanda geliyorum denizcim dinlemeye:)

14. Her perşembe-pazar saat 20:00'da Eskiz Rock Bar'da ....

mehmetcim canım çok saollll.....bizde çok sevinçliyiz:) mutlaka beklioruz programa

15. Pus

Pus

222
    0
    300
    anaa burada da varlar. Ehu iyi çalışmalar melekler.

16. :D

teşekkürler pus :D

17. Pus

Pus

222
    0
    300
    [​IMG] Alın buda benden size olsun bareee. [/url]

18. ...

teşekkürler puscum :D eline sağlık

19. arkadaşlar bu gece elektrik kesintisnden dolayı eskizde çıkamadık ancak insula rock barda idik. Her çarşamba akşamı saat 20:00'de insula rock barda sizlerleyiz...

20. gökçencim (pus) tekrardan ellerine sağlık canım benimmm... :D

Bu Sayfayı Paylaş