Takdir-i İlahi (Türkçe Rock)-Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda bosko tarafından 4 Aralık 2007 tarihinde açılan konu

1. Grubumuz Takdir-i İlahi Kasım 2006'da Ankara'da üç sıkı dost tarafından kurulmuştur. Daha sonra grubumuza ikinci bir gitarist eklenmiştir
    Vokal-Gitar:Murat
    Ritim Gitar:Celil
    Bass:Deniz
    Davul:Bedri

Grubumuzun ilk stüdyo çalışması olan "Unutmak" isimli parçamızı sizinle paylaşmak istiyoruz ve görüşlerinize sunuyoruz...

http://www.myspace.com/takdiri_ilahi

2. hayırlı olsun güzel parça
    başarılar dilerim

3. teşekkürler

4. Teşekkürler benden de...

5. Hayırlı olsun inş...

6. sağol

7. Hocam yemek yiyordum forumda gezerken...
    Adınız çok hosuma gitti yaa hatta yemek boğazımda kaldı kala öksürüyorum... :)

Başarılar...

8. slm arkadaşlar gördüm ki burda ben eksiğim damladım hemen:D olumlu olumsuz eleştiri yapan herkese teşekkürler bizim gibi arkadaşlara da başarılar..

9. aman dikkat et kendine.... :wink:

10. Eyvallah hocam tesekkurler...

Sizede başarılar...

11. sağol, ama yemeğin boğazında şarkımızı dinledikten sonra kalmasını tercih ederdim=P
    işin geyiği bir yana isime takılmayın yaptığımız işe bakın

12. deniz abi sana katılıyorum seni seviyom:p

13. Bedriciğim grubunuza da yeni açtığınıza da başarılar :)

14. selam.........
    Yes u are by the name the number one already.....

Katilmam lazim..Ze_us dogru demis..........harika ism........korkuyorum ada uygun gelmis...........basarilar dilerim.....

15. hadi arkadaşlar yorumlarınızı bekliyoruz

16. isim ilgimi çekti bi bakıyım gruba dedim açıkcası bukadar ii beklemiyordum..arkadaşlar süpersnz...ses süper, müzk süper, parça süper..ee daha nolsn??? takipteym bundan sonra :wink:

17. teşekkürler dostum

18. Korkuyorum adlı parçayı iyi düzenlemişsiniz çok hoşuma kaçtı :D Tebrik ederim Bedri.

Bu Sayfayı Paylaş