Pacman (Ankara)

Pacman, 2007 yılında Ankara'da kuruldu.Kurulma aşamasında grubun düşüncesi hem sevdiği şarkıları çalmak hem de Ankara'daki aynı şarkıları dinlemekten sıkılmış seyircilere farklı birşeyler dinletmek oldu.

Tarz olarak Britrock, britpop, alternative ve kısmen doğaçlamalarla funk çalıyoruz. Şarkı seçimlerinde genellikle pek çalınmayan ama insanların sevdiğini düşündüğümüz parçaları tercih ediyoruz. Bu doğrultuda ekim ayından beri Tunalı GÖLGE Bar'da cumartesileri saat 21:00 24:00 arasında program yapıyoruz. Grup elemanları, her biri başka bir gruptan ve müzik yapmaktan zevk alan kişilerden oluşmakta.

Grup Elemanları:

Ekin : Vokal
Onur : Gitar
Erdinç : Bas Gitar
Burak : Davul ve ziller

Her Cumartesi 21:00- 24:00 Saatleri arasında TUNALI GÖLGE'deyiz

gglh6.jpg

hepinizi teker teker ve grup olarak tebrik ediyorum. Gerçekten bence çok başarılısınız.. Elimden geldiğince dinlemeye çalışıyorum ve büyük zevk alıyorum.. Başarılar..

hastinger demiş ki:
her cumartesi zevkle dinlenesi grup.. groove'una yıldızlı pekiyi verdiğim grup.. aferim len!!

saygılar efendim:) öyle söylemeyle olmuyor, proğrama kırmızı kurdele de isterim..
biraz uzun olsun boynuma falan dolayım.. mümkünse tüylü falan da olsun zıkkım misali.. ::D

moew demiş ki:
2005 başı İzmir'de, eski Ooze'da çalan "Pacman" midir bu pacman??

hayır biz o pacman değiliz, ve öyle bi pacman oldupğunu da sizden duyduk:)

ama izmirde bir yer ayarlarsanız geliriz, sizde bizi dinlemiş olursunuz:)

Mack-Yack demiş ki:
Ankara piyasasında brit rock-pop yapan fazla grup yok. Dogmanstar olarak başarılar dileriz :icelim

tesekkürler:) elimizden geldiğince sevdiğimiz parçaları çalmaya çalışıyoruz..

poskarina demiş ki:
hepinizi teker teker ve grup olarak tebrik ediyorum. Gerçekten bence çok başarılısınız.. Elimden geldiğince dinlemeye çalışıyorum ve büyük zevk alıyorum.. Başarılar..

çok teşekkur ederiz.. proğramlar çakışmasa da bizde sizi dinlesek :)

Severek dinliyoruz...Yürekten destekliyoruz....Kocamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan öpüyoruz hepsini :)

P.S. Onur'un hala Erkin'i Strat almaya ikna etmesini bekliyoruz.

Geri